DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Koronawirus:” Boris Johnson „śpieszy się w stanach wyjątkowych”, omijając środki ochrony zdrowia i bezpieczeństwa w celu ograniczenia wpływu wirusa”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Raporty sugerują, że nadzwyczajne przepisy zezwalające na ominięcie środków bezpieczeństwa i higieny pracy w celu utrzymania kraju w razie pogorszenia się epidemii koronawirusa w przyszłym tygodniu w związku z obawami nr 10 o załamanie gospodarcze.Według The Times rady, szkoły i sektor publiczny otrzymają uprawnienia do zawieszenia przepisów ograniczających wielkość klas i ograniczających prawną liczbę godzin pracy, aby utrzymać funkcjonowanie klas i łańcuchów dostaw.

a man sitting at a table looking at a phone© Provided by The Independent

Pogłoski o planach – w których lekarze wojskowi zostali powołani, aby pomóc szpitalom NHS poradzić sobie – pojawiły się kilka godzin po tym, jak Departament Zdrowia ujawnił, że wirus został przeniesiony w Wielkiej Brytanii po raz pierwszy.

Downing Street zastanawia się, czy podjąć próbę zminimalizowania zakłóceń w gospodarce, czy też nadać priorytet ratowaniu życia poprzez nałożenie na niego uciążliwych ograniczeń.

Osoby noszące ochronne maski na twarz czekają w kolejce przed Narodowym Instytutem Chorób Oddechowych, gdzie według władz lokalnych w Meksyku, Meksyku 28 lutego 2020 r. Leczy się pacjenta, u którego uzyskano wynik pozytywny na koronawirus.

People wearing protective face masks wait in line outside the National Institute of Respiratory Diseases where a patient who tested positive for coronavirus is being treated, according to local authorities, in Mexico City, Mexico February 28, 2020. REUTERS/Gustavo Graf

REUTERS / Gustavo Graf © Thomson Reuters Ludzie noszenie masek ochronnych na twarz czeka w kolejce przed Narodowym Instytutem Chorób Oddechowych, gdzie według władz lokalnych w Meksyku w Meksyku leczony jest pacjent, który uzyskał wynik pozytywny na koronawirusa. REUTERS / Gustavo Graf
Indeks akcji FTSE 100 w Londynie odnotował najgorszy tygodniowy spadek od krachu finansowego w ostatniej dekadzie w wyniku wirusa, z 210 miliardów funtów usuniętych z wartości najlepszych firm w kraju.

Pilne plany awaryjne rządu nadeszły, gdy Boris Johnson został zachęcony przez rywali Partii Pracy i byłych starszych Torysów, aby „opanowali” sytuację koronawirusa.

Upieranie się, że śmiertelny wybuch był jego „najwyższym priorytetem”, w piątek premier ogłosił, że będzie przewodniczył nadzwyczajnemu spotkaniu kobry – ale nie przez trzy dni.

Kobieta nosi maskę ochronną jako środek zapobiegający rozprzestrzenianiu się nowego koronawirusa na lotnisku w Meksyku, piątek, 28 lutego 2020. Asystent sekretarza zdrowia Meksyku ogłosił w piątek, że kraj potwierdził teraz przypadki wirusa COVID-19 .

A woman wears a protective mask as a precaution against the spread of the new coronavirus at the airport in Mexico City, Friday, Feb. 28, 2020. Mexico assistant health secretary announced Friday that the country now has confirmed cases of the COVID-19 virus. (AP Photo/Marco Ugarte)

(AP Photo / Marco Ugarte) © PRASA TOWARZYSZĄCA Kobieta nosi maskę ochronną jako środek zapobiegający rozprzestrzenianiu się nowego koronawirusa na lotnisku w Meksyku, piątek, 28 lutego 2020 r. Asystent Meksyku ogłosił w piątek, że kraj teraz potwierdził przypadki wirusa COVID-19. (AP Photo / Marco Ugarte)
Tymczasem pierwszy obywatel Wielkiej Brytanii zmarł na wirusa w Japonii po zarażeniu na statku wycieczkowym Diamond Princess, na którym ponad 700 pasażerów zachorowało na śmiertelnego wirusa.

Kobieta nosi maskę ochronną po tym, jak rząd Meksyku powiedział w piątek, że wykrył pierwsze w kraju przypadki zarażenia koronawirusem w Meksyku, 28 lutego 2020 r.

A woman wears a protective face mask after Mexico's government said on Friday it had detected the country's first cases of coronavirus infection, in Mexico City, Mexico February 28, 2020. REUTERS/Carlos Jasso

REUTERS / Carlos Jasso © Thomson Reuters Kobieta nosi maskę ochronną po meksykańskim rząd powiedział w piątek, że wykrył pierwsze w kraju przypadki zarażenia koronawirusem w Meksyku, Meksyk, 28 lutego 2020 r. REUTERS / Carlos Jasso
Człowiek, który zmarł, był jednym z co najmniej czterech pasażerów brytyjskich statków wycieczkowych, którzy zostali zabrani do szpitala w Japonii po pozytywnym wyniku testu na obecność wirusa, który zabił teraz sześć osób, które zachorowały na pokładzie statku.

Zdjęcia: Wybuch wirusa koronawirusa (COVID-19)

Slide 1 of 182: A man wearing a face mask rides an escalator at the Shanghai Hongqiao Railway Station on the last day of the Spring Festival travel rush, as the country is hit by an outbreak of the novel coronavirus, in Shanghai, China February 18, 2020.  REUTERS/Aly Song     TPX IMAGES OF THE DAY

Slajd 1 z 182: Mężczyzna ubrany w maskę na twarzy jeździ schodami ruchomymi na dworcu kolejowym Hongqiao w Szanghaju w ostatnim dniu szczytu podróży festiwalu wiosennego, gdy kraj dotknie wybuch epidemii nowego koronawirusa w Szanghaju w Chinach 18 lutego , 2020. REUTERS / Aly Song TPX IMAGES OF THE DAY
Następny slajd

People wearing protective face masks wait in line outside the National Institute of Respiratory Diseases where a patient who tested positive for coronavirus is being treated, according to local authorities, in Mexico City, Mexico February 28, 2020. REUTERS/Gustavo Graf
Pełny ekran
1/182 SLAJDY © Aly Song / Reuters
Chiny walczą z wybuchem nowego koronawirusa podobnego do SARS (COVID-19), który powstał w Wuhan. Wirus pochłonął ponad 2000 ofiar śmiertelnych w Chinach kontynentalnych – przekraczając liczbę ofiar śmiertelnych podczas wybuchu SARS w 2003 r. – i zaraził ponad 75 000 osób na całym świecie. Poza Chinami kontynentalnymi Filipiny po raz pierwszy zginęły 2 lutego, Hongkong 4 lutego, Japonia 14 lutego, a Francja i Tajwan 15 lutego. Druga osoba zmarła w Hongkongu 19 lutego. Druga osoba kraje i regiony zainfekowane nowym koronawirusem to Egipt, Australia, Belgia, Kambodża, Kanada, Finlandia, Niemcy, Indie, Włochy, Malezja, Nepal, Rosja, Singapur, Korea Południowa, Hiszpania, Sri Lanka, Szwecja, Tajlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie Wielka Brytania, USA i Wietnam. 11 lutego Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła nową nazwę wirusa – COVID-19, co oznacza Chorobę Wirusową Korony 19. WHO, 17 lutego, powiedziała, że ​​dane dostarczone przez Chiny wskazują na spadek liczba nowych przypadków, ale ostrzegł, że „każdy scenariusz jest na stole”.

(Na zdjęciu) 18 lutego mężczyzna w masce na twarzy jeździ schodami ruchomymi na dworcu kolejowym Hongqiao w Chinach.

Sally Abel została oczyszczona z wirusa w czwartek, a jej mąż David był optymistą, mówiąc w transmisji wideo: „Nawet jeśli nadal jestem przekonany, że to nie koniec świata”.

Na ziemi brytyjskiej DoH ostrzegł, że „jest bardzo prawdopodobne, że wkrótce zobaczymy pewne przypadki przeniesienia przez społeczność”, ponieważ okazało się, że 20. pacjent w Wielkiej Brytanii mógł zostać zarażony przez osobę, która nie podróżowała ostatnio za granicę.

© Thomson Reuters Osoby noszące ochronne maski na twarz czekają w kolejce przed Narodowym Instytutem Chorób Układu Oddechowego, gdzie zgodnie z lokalnymi władzami w Meksyku, w Meksyku 28 lutego 2020 roku leczy się pacjenta, u którego uzyskano wynik pozytywny na koronawirus. REUTERS / Gustavo Graf
Władze służby zdrowia starały się odkryć pierwotne źródło wirusa, lamentując, że pozostaje on „niejasny”, ponieważ eksperci ostrzegali, że jest to „kluczowe”, aby zapobiec szerszemu rozprzestrzenianiu się wirusa.

„Ten przypadek – osoba z dodatnim wynikiem testu na nowy koronawirus bez znanego łącza do dotkniętego obszaru lub znanego przypadku – stanowi nowy rozdział dla Wielkiej Brytanii i kluczowe będzie zrozumienie, skąd pochodzi infekcja, aby zapobiec szerzej zakrojonemu rozprzestrzenianiu się, ”Powiedział Jonathan Ball, profesor wirusologii molekularnej na University of Nottingham.

zrodlo:msn.com/en-au/news/world

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: