DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Jeśli C.I.A. był w stanie to zrobić w latach 70…….to co dziś tworzą?????? „

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W latach 70. CIA STWORZYŁA „SZPIEG DRAGONFLY ROBOTA
Mac Slavo
Centralna agencja wywiadowcza Stanów Zjednoczonych (CIA) jest znana z chęci szpiegowania, śledzenia i kontaktowania się z masową inwigilacją w celu przechowywania informacji o każdym możliwym człowieku. A teraz, dzięki prośbie o Freedom of Information Act, wiadomo, że stworzyli ważkę-robota, aby nas szpiegować.

Nowo opublikowane dokumenty CIA pokazują, jak agencja szpiegowska opracowała robota szpiega ważki. Maleńkie urządzenie do nadzoru powietrznego – znane jako „insektotopter” – zostało zbudowane w latach 70. XX wieku według Muzeum CIA, gdzie jest wystawiane od 16 lat. Ale plany robota owada zostały opublikowane w tym tygodniu przez amerykańską agencję szpiegowską na stronie internetowej The Black Vault. Te plany ujawniają doskonale dopracowane mikroinżynieria za małą maszyną szpiegowską.

Pokazują, w jaki sposób inżynierowie CIA zbudowali miniaturowe urządzenia nasłuchowe do 1970 roku, ale przerzucenie ich przez przeszkody, takie jak ściana ambasady, pozostała główną przeszkodą. Wielu wie, że rząd Stanów Zjednoczonych, zgodnie z Patriot Act, zaczął bezlitośnie szpiegować każdy nasz ruch i przechowywać wszystkie informacje, które mogli o nas.

Kiedy po raz pierwszy ujawniono, że administracja Busha wdrożyła tajny program bezprawnych podsłuchów i szpiegowania obywateli USA, niewielu Amerykanów wiedziało, że to wszystko miało miejsce wcześniej. Na początku lat siedemdziesiątych ujawniono, że agencje rządowe USA, w tym FBI, CIA, NSA i IRS, były wykorzystywane jako część świadomego planu infiltracji i zakłócania porządku przeciwnikom politycznym, a plan ten trwał 20 lat w wieku poniżej czterech lat różni prezydenci, zarówno demokratyczni, jak i republikańscy. Ten raport Senackiej Komisji Wyborczej (Komitetu Kościelnego) szczegółowo opisuje misterne wysiłki FBI, CIA i NSA mające na celu szpiegowanie Amerykanów poprzez stukanie w telefony, przechwytywanie i kopiowanie poczty, a nawet włamanie do ich domów (znane jako „ prace w czarnej torbie ”). W odpowiedzi na ten raport Kongres ustanowił sądy FISA, które Bush ominął, gdy nakazał NSA ponowne szpiegowanie Amerykanów bez zgody sądu lub nadzoru.

„Ostateczna demonstracja lotów z kontrolowanym napędem nie została jeszcze osiągnięta” – napisał główny naukowiec CIA, który pomógł opracować robotyczną ważkę.

Ostatecznie ważka-robot – opracowana 40 lat przed bezzałogowymi dronami – nigdy nie poleciała, a agencja szpiegowska zakończyła projekt, ale nie przestali poszukiwać nowych sposobów prowadzenia masowej inwigilacji.

zrodlo:stateofthenation

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: