NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7336 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
REJESTRACYJNY PORTAL SZCZEPIONKOWY SPARALIŻOWANY
RAPORT NIK W SPRAWIE WYBORÓW - MORAWIECKI I PIS !! NIEWINNI !! PRZED PROKURATOREM STANIE SZEF POCZTY POLSKIEJ I SZEF WYTWÓRNI PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH :-)
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Erdogan: 18 000 uchodźców na granicy….!!!!!!!”

Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan powiedział w sobotę w Stambule, że 18 000 migrantów przekroczyło granicę, nie dostarczając dowodów, dodając, że w sobotę liczba ta może wzrosnąć do 25 000-30 000.„Nie będziemy zamykać tych drzwi w nadchodzącym okresie i tak będzie dalej. Dlaczego? Unia Europejska musi dotrzymać obietnic. Nie musimy opiekować się tyloma uchodźcami, aby ich wyżywić – powiedział.

Znalezione obrazy dla zapytania: imigranci na greckiej granicy zdjecia

Skarżył się, że fundusze przekazywane do Turcji z Unii Europejskiej na wsparcie uchodźców przybywają zbyt wolno, i poprosił kanclerz Niemiec Angelę Merkel o przesłanie funduszy bezpośrednio do rządu tureckiego.

Granice Turcji z Europą zostały zamknięte dla imigrantów na mocy porozumienia między Turcją a Unią Europejską, które zatrzymało kryzys migracyjny w latach 2015–16, kiedy ponad milion osób przedostało się do Europy pieszo.

Znalezione obrazy dla zapytania: imigranci na greckiej granicy zdjecia

W Atenach rzecznik rządu Stelios Petsas powiedział, że ponad 4000 migrantów nie może wjechać do Grecji z Turcji, a aresztowano 66 osób.

„Grecja była celem zorganizowanej. Masowej, nielegalnej próby naruszenia jej granic i przetrwała ją” – powiedział Petsas reprters w sobotę po nadzwyczajnym spotkaniu ministrów w biurze premiera.

Refugees coming from Turkey walk through the Greek border as they try to cross Greek and Turkish border on February 28, in Edirne, Turkey

W spotkaniu, któremu przewodniczył premier Kyriakos Mitsotakis, uczestniczyli ministrowie spraw zagranicznych, obrony i ochrony obywateli, szef Sztabu Obrony Narodowej oraz inni urzędnicy sił cywilnych, bezpieczeństwa i sił zbrojnych.

Znalezione obrazy dla zapytania: imigranci na greckiej granicy zdjecia

Podczas gdy wzmocnione jednostki wojskowe i policyjne pilnują granicy lądowej z Turcją, 52 jednostki Marynarki Wojennej i Straży Przybrzeżnej patrolują morza u wybrzeży wysp Aegen Wschodnich, najprawdopodobniej Grecja zostanie naruszona na obszarach przygranicznych, powiedział Petsas.

Petsas dodał, że żaden z 66 aresztowanych nie pochodzi z pobliskiego obszaru Idlib w Syrii, gdzie siły tureckie brały udział w bitwie.

Znalezione obrazy dla zapytania: imigranci na greckiej granicy zdjecia

W sobotę małym grupom udało się potajemnie przedostać do Grecji. Zdecydowana większość pochodziła z Afganistanu, a większość stanowili mężczyźni, choć były też rodziny z małymi dziećmi. Schronili się w nocy w opuszczonych budynkach lub małych kapliczkach na greckiej wsi, zanim zaczęli iść w kierunku zachodnim.

Migrants set fire to keep themselves warm while waiting at Turkey's border with Greece near Pazarkule Customs Gate in Edirne, Turkey on February 28

Migrants climb barbed-wire on Turkey's border with Greece in Edirne, Turkey on February 28. Near the Pazarkule border crossing with Greece, Turkish police stopped some 150 refugees about half a mile from the border, preventing them from going further

zrodlo:ekathimerin

zdjecia z internetu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: