DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Erdogan: 18 000 uchodźców na granicy….!!!!!!!”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan powiedział w sobotę w Stambule, że 18 000 migrantów przekroczyło granicę, nie dostarczając dowodów, dodając, że w sobotę liczba ta może wzrosnąć do 25 000-30 000.„Nie będziemy zamykać tych drzwi w nadchodzącym okresie i tak będzie dalej. Dlaczego? Unia Europejska musi dotrzymać obietnic. Nie musimy opiekować się tyloma uchodźcami, aby ich wyżywić – powiedział.

Znalezione obrazy dla zapytania: imigranci na greckiej granicy zdjecia

Skarżył się, że fundusze przekazywane do Turcji z Unii Europejskiej na wsparcie uchodźców przybywają zbyt wolno, i poprosił kanclerz Niemiec Angelę Merkel o przesłanie funduszy bezpośrednio do rządu tureckiego.

Granice Turcji z Europą zostały zamknięte dla imigrantów na mocy porozumienia między Turcją a Unią Europejską, które zatrzymało kryzys migracyjny w latach 2015–16, kiedy ponad milion osób przedostało się do Europy pieszo.

Znalezione obrazy dla zapytania: imigranci na greckiej granicy zdjecia

W Atenach rzecznik rządu Stelios Petsas powiedział, że ponad 4000 migrantów nie może wjechać do Grecji z Turcji, a aresztowano 66 osób.

„Grecja była celem zorganizowanej. Masowej, nielegalnej próby naruszenia jej granic i przetrwała ją” – powiedział Petsas reprters w sobotę po nadzwyczajnym spotkaniu ministrów w biurze premiera.

Refugees coming from Turkey walk through the Greek border as they try to cross Greek and Turkish border on February 28, in Edirne, Turkey

W spotkaniu, któremu przewodniczył premier Kyriakos Mitsotakis, uczestniczyli ministrowie spraw zagranicznych, obrony i ochrony obywateli, szef Sztabu Obrony Narodowej oraz inni urzędnicy sił cywilnych, bezpieczeństwa i sił zbrojnych.

Znalezione obrazy dla zapytania: imigranci na greckiej granicy zdjecia

Podczas gdy wzmocnione jednostki wojskowe i policyjne pilnują granicy lądowej z Turcją, 52 jednostki Marynarki Wojennej i Straży Przybrzeżnej patrolują morza u wybrzeży wysp Aegen Wschodnich, najprawdopodobniej Grecja zostanie naruszona na obszarach przygranicznych, powiedział Petsas.

Petsas dodał, że żaden z 66 aresztowanych nie pochodzi z pobliskiego obszaru Idlib w Syrii, gdzie siły tureckie brały udział w bitwie.

Znalezione obrazy dla zapytania: imigranci na greckiej granicy zdjecia

W sobotę małym grupom udało się potajemnie przedostać do Grecji. Zdecydowana większość pochodziła z Afganistanu, a większość stanowili mężczyźni, choć były też rodziny z małymi dziećmi. Schronili się w nocy w opuszczonych budynkach lub małych kapliczkach na greckiej wsi, zanim zaczęli iść w kierunku zachodnim.

Migrants set fire to keep themselves warm while waiting at Turkey's border with Greece near Pazarkule Customs Gate in Edirne, Turkey on February 28

Migrants climb barbed-wire on Turkey's border with Greece in Edirne, Turkey on February 28. Near the Pazarkule border crossing with Greece, Turkish police stopped some 150 refugees about half a mile from the border, preventing them from going further

zrodlo:ekathimerin

zdjecia z internetu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: