DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Czy Turcja rozpocznie dziś trzecią wojnę światową?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W nocy z 27 na 28 lutego, podczas kolejnego starcia armii tureckiej z siłami Syrii i Iranu, Rosja zapewniła sojusznikom kolejne wsparcie z powietrza. Pod osłoną Su-35 kilka rosyjskich samolotów szturmowych wykonało co najmniej dziesięć lotów bojowych, podczas których tureckie wojsko padło ofiarą ataku. Mówi się, że Turcja zabiła do 100 osób, choć oficjalnie Turcy zaprzeczają takiej liczbie ofiar i mówią o 33 ofiarach.

Mado Mustafa 🕊@ArshiMisha

Pray for Turkey Soldiers 🤲
Video reportedly showing Turkish troops taking cover as they are being targeted by Russian airstrikes in Idlib today.

W odpowiedzi na zbombardowanie ich pozycji Turcy wezwali również w samolotach:

Babak Taghvaee@BabakTaghvaee

Video recorded an hour ago shows F-16 fighter jets departing 8nci AJÜ at . Air Force’s F-16C/Ds are now patrolling over the border & are unable to fly over due to presence of Air Force’s Su-35S fighter jets.

Embedded video

Jednak podczas krótkiej bitwy powietrznej zestrzelono co najmniej jedno tureckie lotnictwo F-16. W tym samym czasie Rosja zamknęła przestrzeń powietrzną nad Idlibem i zabroniła Turkom używania helikopterów do ewakuacji rannych.

W odpowiedzi na tę sytuację turecki prezydent Erdogan zwołał pilne spotkanie rządu i wyższego kierownictwa wojskowego kraju, po czym przemawiał do narodu w środku nocy. Podczas tego apelu obiecał zaatakować oddziały Assada na całej linii kontaktu, która została natychmiast uruchomiona.

sosyoloji@doktorterapi

Tabiyki bir bedeli var askerlerimiz füze yağdırıyor
Bizde söz biter ama yumruğumuz serttir
Şehitlerimizin kanı yerde kalmayacak elbet

Embedded video

Następnie pan Erdogan zwrócił się do sojuszników z NATO o wsparcie, wskazując im na art. 5 sojuszu na rzecz obrony zbiorowej. Aby lepiej myśleć o tym w Europie, Turcja otworzyła granice i wysłała pierwszą partię uchodźców do Europy:

Selâmi Haktan@slmhktn

Sığınmacıların Edirne’den ilk çıkış görüntüleri

Embedded video

Jednak pomimo tych wielkich ruchów PR dla większości Turków rozwinęła się bardzo niezrozumiała sytuacja: armia turecka została zbombardowana przez Rosję, ale w odpowiedzi pan Erdogan obiecał koszmar Syrii i Europie, a jednocześnie wyłączył sieci społecznościowe w Turcji, aby blokować informacje o prawdziwych liczba ofiar śmiertelnych. Dla kompletności nie wystarczyło wypowiedzieć wojnę Izraelowi i przeprowadzić nalot na jego wojska.

Najwyraźniej w oczekiwaniu na te rozkazy Turcy otoczyli tłumnie ambasadę rosyjską i szpital, do których sprowadzono rannych. Ludzie krzyczą słowa wsparcia dla rodzin rannych wokół ambasady rosyjskiej, ludzie krzyczą słowa trochę inaczej.

Globaian government forces killed 33 Turkish soldiers in northeast Syria, a Turkish official said.
Embedded video

Embedded video

Syria jest bardzo małym krajem, ale wiąże się z nią wiele interesów i gdzieś są siły zbrojne 33 państw. Od czasu do czasu wojsko jednego z tych państw podlega podziałowi, po czym winni i ranni starają się z całych sił uciszyć ten incydent, ponieważ nikt nie chce rozpocząć trzeciej wojny światowej przed czasem. Jednak dzisiejsze straty Turcji są dalekie od pierwszych, a na kilka godzin przed bombardowaniem setkami zwłok padła kolejna kolumna turecka:

🌍Manuel Jesus♻️@necas55

Embedded video

See 🌍Manuel Jesus♻️‚s other Tweets

Gdyby to był jedyny incydent, można by go jakoś uciszyć. Ale cisza teraz nie zadziała – cała Turcja jest teraz w uszach i wymaga krwi:

„Bu yaşayan Türkordusu! Allâh, Kur’ân ve şahâdet yolundaki asker”AH

Embedded video

Jeśli spróbujesz zinterpretować obecną sytuację na podstawie ogólnie przyjętych paradygmatów geopolitycznych, to pan Erdogan popadł teraz w prawdziwe tyki, ponieważ ma tylko dwie opcje: albo spróbować uspokoić sytuację, kontynuując wspólne interesy z Moskwą i zostać obalonym przez własny lud, lub zaatakować rosyjskie bazy wojskowe w Syrii i bądź zniszczony, ale trochę później. Obie opcje są złe.

Niemniej jednak wszyscy wiemy, że pan Erdogan, podobnie jak inni uczestnicy syryjskiej akcji, są tylko marionetkami, których ktoś pociąga za sznurki i wyjaśnia im, co mają robić. Dlatego to, co właściciele zamówią, panie Erdogan, jest tajemnicą świata za kulisami. Jedyną rzeczą, która może w jakiś sposób ujawnić ten sekret, są przepowiednie różnych ludzi w różnych momentach.

Tak więc z tekstów biblijnych wiemy, że Damaszek powinien zmienić się w stos kamieni. Z jakiegoś powodu wszyscy myśleli, że Izrael zamieni je w stos kamieni, ale w Turcji liczy się także siła.

Znana jest również przepowiednia Vanga o „Syrii jeszcze nie upadła”. Oznacza to, że Syria jako państwo zostanie zniszczona i przetarta, po czym trzecia wojna światowa rozpocznie się w pełnym rozwoju.

 Co więcej, z przepowiedni wiadomo również, że Rosja będzie walczyć z Turcją, w wyniku czego Turcja zostanie pokonana – mówili o tym w różnym czasie mistycy tureccy, greccy, a nawet żydowscy.

Wreszcie, istnieje wiele proroctw zakorzenionych w średniowieczu i dotykających wybrzeża Morza Marmara. Te proroctwa mówią, że będzie głód na świecie, dlatego gdy w Morzu Marmara będzie dużo gotowanych ryb, ludzie będą zadowoleni i spieszą się, aby je zjeść. Ale potem ich zęby i włosy zaczną wypadać, krew zacznie wypływać ze wszystkich otworów i umrą. Dziś znamy te objawy jako ostrą chorobę popromienną.

Dlatego, opierając się na tych proroctwach, uważamy, że prędzej czy później, pod dowództwem Erdogana lub innego przywódcy, Turcy rozpoczną ofensywę w Syrii na całym froncie: zmiecie Damaszek i Latakię i ogólnie wszystko. Potem wojna rosyjska w Turcji rozpocznie się jako dorosły i wcale nie będzie faktem, że przejdzie pod obecne rosyjskie przywództwo. Jest nawet możliwe, że wiele innych krajów Europy będzie również przeciwnych Turcji, ponieważ istnieją przepowiednie, że podczas wojny Turcy dotrą do Paryża.

Kiedy zaczyna się realizacja tych prognoz, nie wiemy. Może po jakimś czasie, kiedy tureckie wojsko zostanie ponownie zbombardowane i nie będzie setki, ale tysiąc zabitych. A może wszystko zacznie się już dziś – jeśli taki zespół pochodzi ze świata za kulisami, więc na razie monitorujemy rozwój wydarzeń.

/thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: