NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Hipokryzja level hard!! Sypie się Pandemiczna narracja.. Najbardziej winne media! VIDO PL
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Czy świat pogrąży się w chaosie przez 6 miesięcy?

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Wzgórze: Po kilku miesiącach negocjacji między Stanami Zjednoczonymi a Koreą Północną urzędnicy USA i Korei Północnej przerwali wszystkie negocjacje.

Reuters poinformował o tym w sobotę, powołując się na oświadczenie Kim Myong Gil, starszego negocjatora z Korei Północnej. Powiedział dziennikarzom Reutera, że ​​po ostatniej rundzie negocjacji strona amerykańska nie zaoferowała nic nowego, więc przedstawiciele strony północnokoreańskiej byli tym bardzo zaniepokojeni.

„Negocjacje nie spełniły naszych oczekiwań i ostatecznie zostały przerwane” – powiedział Kim Myung-Gil.

„Wcześniej Stany Zjednoczone obiecywały nam wielkie oczekiwania, elastyczne podejście, nową metodę i kreatywne rozwiązania, ale bardzo nas rozczarowały i osłabiły nasz entuzjazm do negocjacji, nie wnosząc nic nowego do stołu negocjacyjnego” – dodał przedstawiciel KRLD w wywiadzie dla Reuters.

W równoległym oświadczeniu z sobotniego popołudnia Departament Stanu USA powiedział, że w rzeczywistości komentarze Kim Myung-gila dla Reutersa  „nie odzwierciedlają treści ani ducha ostatnich 8 i pół godziny dyskusji”.

Jak wyjaśnił Departament Stanu, Waszyngton już zaakceptował zaproszenie Szwecji do powrotu do Sztokholmu za dwa tygodnie i kontynuowania negocjacji. Szwecja przesłała KRLD podobną propozycję, ale nadal nie wiadomo, jaka była odpowiedź i czy słowa Kim Myung-gil są oficjalną odmową dalszych negocjacji, czy to tylko komentarz konkretnego urzędnika?

Komentarz redakcyjny The Big The One: Jak informowaliśmy wcześniej, 2 października KRLD przeprowadziła kolejny test rakietowy, na którym testowano nowy pocisk morski. Poniżej znajduje się ekran z japońskiego systemu obrony przeciwrakietowej:

Pocisk był najnowszym Pukguksong-3 (przyjęliśmy, że był to Pukguksong-2), który Koreańczycy wystrzelili z łodzi podwodnej (natychmiast po starcie Japończycy poinformowali, że najprawdopodobniej wystrzelenie nastąpiło z platformy morskiej).

Dagyum Kate Ji@dagyumji

Embedded video

 Tak więc sytuacja z testem okazała się znacznie poważniejsza niż wcześniej oczekiwano, a Phenian praktycznie uruchomił ICBM, czego Koreańczycy obiecali nie robić podczas negocjacji.

Teraz nadal pojawia się komunikat, że pomimo zapewnień Departamentu Stanu o sukcesie negocjacji w KRLD najprawdopodobniej nie będzie ich kontynuował.

Nie sądzimy, że ludzie siedzą w Waszyngtonie, co pozwoli Pyongyangowi na publiczne kopnięcie w dupę, więc oświadczenie Departamentu Stanu, że negocjacje będą kontynuowane, jest najprawdopodobniej zasłoną dymną dla operacji Pentagonu. I to nie tylko Pentagon.

Wcześniej pisaliśmy , że port w Jacksonville na Florydzie, poszedł trzy ro-ro z pojazdów opancerzonych, które pojawi się w Europie w połowie października. A teraz, jak się teraz okazuje, sytuacja w Teksasie jest mniej więcej taka sama, gdzie czołgi z Fort Hood przygotowują się do przybycia do Rygi:

https://twitter.com/cezarysta/status/1180186401612161029

Według oficjalnego wyjaśnienia Pentagonu chodzi o rotację:

„Żołnierze i sprzęt z Fort Hood w Teksasie muszą przybyć do portu w Rydze na Łotwie od 10 października w ramach kolejnej rotacji brygady pancernej armii amerykańskiej, przygotowującej się do podjęcia misji w ramach misji Atlantic Resolve. Tak więc  2. Brygadowa Grupa Bojowa 1. Dywizji Kawalerii zastąpi 1. Brygadową Grupę Bojową 1. Dywizji Piechoty, która powróci do Fort Riley w stanie Kansas po dziewięciu miesiącach służby w Europie Wschodniej. ”

Nawet dla ludzi, którzy są bardzo daleko od różnych gałęzi sił zbrojnych, powinno być oczywiste, że obracanie brygady czołgów jest niezwykle kosztownym zadaniem, nawet jeśli mówimy o przeniesieniu brygady (dywizji) na 1000 kilometrów. A potem transfer 20 000 kilometrów po DZIEWIĘCIU MIESIĘCY usługi.

Tak się nie dzieje w życiu, tylko w filmie około 9,5 tygodnia. Dlatego Pentagon naprawdę koncentruje siły i środki w Europie. Możliwe, że jeśli / kiedy pewna sytuacja zostanie rozwiązana pokojowo, ta bardzo 1. Grupa Brygady 1. Dywizji Piechoty odjedzie do Kansas – ale w ogóle nie nastąpi to do następnej wiosny.

Tymczasem w Rosji odbywają się ciekawe wydarzenia, w których szef sztabu 15. armii VKS nie przychodzi do raportu prezydenta, ale do radia Ekho Moskwy i  zaczyna mówić o czasie lotu, atakach odwetowych i sile woli, aby podjąć decyzję :

Jeśli to wszystko wydarzyło się gdzieś w biurze Ministerstwa Obrony lub przynajmniej w wojskowym kanale telewizyjnym, to wszystko można było jakoś wyjaśnić, ale po co mówić o „czasie decyzji” dla bardzo specyficznej publiczności Echo Moskwy?

Kolejną interesującą wiadomością jest pojawienie się komponentów S-500 w Syrii :

KAD-GHANI@kad_ghani

Some S-500 components

View image on TwitterView image on Twitter

Oficjalnie system jest dostępny do testowania, ale jaki to test w tysiącach kilometrów od producenta? W Syrii nie toczą się jeszcze walki, więc testy można przeprowadzić z takim samym sukcesem, rozmieszczając kompleks tuż obok fabryki przy wejściu. Z tego można założyć, że S-500 w Syrii jest potrzebny nie do testowania, ale do czegoś innego.

Tymczasem Niemcy, Polacy, Szwedzi i Finowie wygrzewają w Europie.

W Finlandii i Szwecji siły powietrzne rozpoczęły globalne ćwiczenie:

Ilmavoimat

@FinnishAirForce

Replying to @FinnishAirForce

Rovaniemelle, Ouluun ja Ruotsin Luulajaan tukeutuva vastustaja testaa Ruskassa kansallista puolustusta harjoittelevan joukon valmiutta. #ilmavoimat #ruska19 #valmius

View image on TwitterView image on TwitterView image on Twitter

Ilmavoimat

@FinnishAirForce

The combat phase of the live air exercise #Ruska19 has begun today on 4 October. The exercise will test all the capabilities of the Finnish Air Force. The focus of Ruska 19 is on national defence, #readiness and cooperation with the Swedish Air Force. #finaf

View image on TwitterView image on TwitterView image on TwitterView image on Twitter

69

4:53 PM – Oct 4, 2019
Twitter Ads info and privacy
24 people are talking about this

Polska, która nigdy wcześniej nie była szczególnie aktywna wojskowo, nagle rozpoczęła manewry czołgów. i nie w Polsce, ale na Łotwie, gdzie w ramach ćwiczeń Silver Arrow czołgi jeździły przez całe lato:

https://twitter.com/cezarysta/status/1180493710057979904

Tymczasem Niemcy załadowali i wyładowali pojazdy opancerzone (czołgi M1A2 Abrams, pojazdy bojowe M2 Bradley, transportery opancerzone M113, haubice samobieżne M109A6 Paladin, tylko 500 jednostek) i przeszkolili je, aby przetaczały je po Niemczech w ramach ćwiczeń transportowych:

Manewry czołgów, ćwiczenia dotyczące przenoszenia pojazdów opancerzonych, testy nowego sprzętu wojskowego, rotacja jednostek i formacji, a nawet groźne rozmowy w radiu – wszystko to można przypisać „niewielkiemu wzrostowi retoryki wojskowej i działalności wojskowej”, ale na tym tle dwie główne potęgi nuklearne postanowiły przetestować pociski balistyczne:

US Strategic Command

@US_Stratcom

From @AFGlobalStrike: Today the @341MissileWing from launched an unarmed III Intercontinental ballistic missile () equipped with a test reentry vehicle from @30thSpaceWing at , California.

Embedded video

86 people are talking about this

Evgeniy Maksimov@PararamTadam

Something will be launched from Plesetsk to Kura during the period from September 30 to October 1. No-fly zones over Plesetsk and Kura are highlighted in red, NOTAM/NOTMAR notifications are yellow.

View image on Twitter

A wcześniej, w okresie od 4 do 6 września, amerykańskie okręty podwodne były wystrzeliwane pociskami Trident II , z których wystrzelono co najmniej 4:

Czy jest zbyt wiele testów MBR?

Wszystko to jest bardzo, bardzo dziwne. W wyniku tych wszystkich dziwnych ruchów wojskowych na jednym z forów w USA pojawia się ten post:

„Mam przyjaciela, który obsługuje brytyjskie okręty podwodne. Jutro rozpoczyna „ciemną kampanię” – to znaczy przez 6 miesięcy nie będzie miał łączności komórkowej ani Internetu). I powiedział mi, że powinien przygotować się na chaos! ”

Sieciowe tablice ogłoszeń nie są oczywiście najbardziej wiarygodnym źródłem informacji. Jednak, jak pokazuje praktyka, tego rodzaju prywatne wiadomości często są po pewnym czasie potwierdzane przez urzędników.

Na przykład, że Pentagon miał radykalnie zwiększyć liczbę pilotów myśliwców i pilotów bombowców strategicznych, goście GLP dowiedzieli się około miesiąca lub dwóch przed oficjalnym ogłoszeniem. Obywatel, którego mąż był byłym pilotem myśliwca, który przeszedł na emeryturę, tam się nie zapisał. Ale nagle, na długo przed oficjalnym doniesieniem Pentagonu, mąż cywilny zadzwonił do męża obywatela i nakazał mu przeszkolenie, nikt nie był zainteresowany jego pragnieniem.

W ten sposób potwierdzono puste gadanie i przesłuchanie, dlatego w sytuacji przesłuchania z tym brytyjskim okrętem podwodnym również niczego nie wykluczamy. Wielka Brytania jest cywilizowanym krajem i przez 6 miesięcy bez kontaktu z krewnymi nikt nie trzyma wojska bez bardzo poważnego powodu, więc śledzimy rozwój wydarzeń – możliwe jest, że pogrążenie świata w chaosie było od dawna w czyichś globalnych planach, a data tego chaosu jest nieunikniona zbliża się.

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: