DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Czy elity schodzą do podziemnych pomieszczeń? Ranking rezygnacji Prezesów Mastercard, IBM, MGM, Uber Eats i inne !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

27 lutego 2020 r. Pojawiły się w sieci raporty o nagłej rezygnacji prezesów Mastercard, Walt Disney Co. i Salesforce, najlepsze firmy z listy Fortune 500 . Oznacza to, że zawsze są gdzieś w pierwszej trzeciej górnej części:

Dan Lyman@CitizenAnalyst

CEOs of Disney, MasterCard, and Salesforce all resign within 24 hours . . .

Seems strange, no?

View image on TwitterView image on TwitterView image on Twitter

Wiadomości wywołały wiele podejrzeń i spekulacji w społeczności konspiracyjnej, ponieważ osoby te nie tylko rezygnują w 2020 r., Ale rezygnują w ciągu 24 godzin.

Ludzie od razu podejrzewali, że po tych deklarowanych 24 godzinach Ziemia będzie latać na osi niebieskiej lub coś w tym rodzaju. Jednak podczas dyskusji na temat około 24 godzin ujawniono inne zmiany:

Disney – Bob Iger 14 lat (2006-2020)
Mastercard – Ajaypal Singh Banga 10 lat (2010-2020)
Hulu – Randy Freer 3 lata (2017-2020)
IBM – Ginni Rometty 8 lat (2012-2020)
Aurora Cannabis – Terry Booth 6 lat (2014-2020)
LinkedIn – Jeff Weiner 11 lat (2009-2020)
MGM – James Murren 12 lat (2008-2020)
Uber Eats – Dara Khosrowshahi 3 lata (2017-2020)
Randki meczowe – Mandy Ginsberg 14 lat (2006 -2020)

Tak więc nie trzech dyrektorów generalnych zmienia się gwałtownie, ale przynajmniej 10 natychmiast. I wszystkie firmy są bardzo poważne. I wszyscy dyrektorzy pracowali na swoich miejscach przez wiele lat. A wszystko to dzieje się w tle:

a) Rozwijająca się epidemia koronawirusa. 

b) Zaczerwienione (tj. spadające) Dow i WSZYSTKIE inne indeksy giełdowe.

c) Plotki, że coś bardzo, bardzo złego wydarzy się około 27 lutego lub nieco później na świecie, po którym życie już nigdy nie będzie takie samo. 

Halturnerradioshow, a także wiele innych osób, które zrezygnowały z subskrypcji w zależności od sytuacji, zasugerowały, że wszyscy ci szefowie zrezygnowali z pośpiechu, aby wsiąść do samolotu i zabrać ich do pokoi w Nowej Zelandii w oczekiwaniu na wielkie wydarzenie.

Nie możemy obalić ani potwierdzić tego założenia, ale zmiana dyrektorów wygląda naprawdę bardzo dziwnie.

W stosunku do wersji Hal możemy jedynie sprzeciwić się temu, że w przypadku prawdziwego zasilacza nie trzeba rezygnować, ponieważ po zasilaniu wszystkie te rezygnacje będą już zależały od żarówki. To znaczy, właśnie wsiadł do samolotu i latał wokół swojej firmy, obserwując, jak świat zaczyna płonąć w ślad za nim. Dlaczego dodatkowe zamieszanie?

Z drugiej strony wymienione liczby nie są najważniejszymi ludźmi na planecie i najprawdopodobniej nie są w pełni właścicielami informacji. To znaczy, właśnie gdzieś coś usłyszeli, ale na pewno nie wiedzą, co i kiedy się wydarzy. Dlatego nadal zachowują się zgodnie z zasadami systemu: piszą list rezygnacyjny, organizują uroczysty pożegnalny bankiet i uroczyście podają sobie ręce ze swoimi byłymi kolegami, zamiast wyciągać torbę diamentów z sejfu przed wyskoczeniem przez okno.

Ponadto nie trzeba być wielkim geniuszem finansowym, aby zrozumieć: Chiny tak bardzo wypadły ze światowej gospodarki, że ta gospodarka będzie teraz szaleć w szwach, a produkcja zacznie się zapadać jeden po drugim. Po drodze Chiny zaczną wyrzucać na rynek papiery wartościowe różnych firm i stanów.

Tam zostały już wydrukowane rezerwy państwowe, a myśliwcom z epidemią rozdawana jest mrożona wieprzowina, która jest przechowywana przez godzinę od czasu towarzysza Mao. Ale kiedy zamrażarki opróżnią wieprzowinę i inne rzeczy, musisz gdzieś je kupić. A co kupić, jeśli Chiny przestały produkować towary? Nie ma nic do kupienia oprócz papierów wartościowych.

A co się stanie, jeśli biliony dolarów i innych walut zostaną zrzucone na giełdy? Co się stanie, jeśli Chińczycy nagle zaczną sprzedawać wszystkie akcje? W tej sytuacji Dow dziennie nie spadnie o 1000, ale o 10 000. Jedyną rzeczą, która może jakoś sprowadzić światową panikę w tej sytuacji, jest wojna atomowa lub coś w rodzaju podniesionej flagi o porównywalnej skali.

Będzie to kolejna optymistyczna opcja, która sugeruje, że koronawirus rozprzestrzenia się tylko w Chinach. Ale to niestety jest trochę błędne, dlatego śledzimy rozwój wydarzeń.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: