DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Wspólne oświadczenie w sprawie turystyki i COVID-19 – UNWTO i WHO wzywają do odpowiedzialności i koordynacji

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Screenshot_4

W związku z dalszym rozwojem obecnego wybuchu choroby koronawirusowej (COVID-19) Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i Światowa Organizacja Turystyki (UNWTO) zobowiązały się do współpracy w kierowaniu reakcją sektorów turystyki i turystyki na COVID-19 .

W dniu 30 stycznia 2020 r. Dyrektor generalny Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) ogłosił wybuch COVID-19 jako stan zagrożenia zdrowia publicznego o zasięgu międzynarodowym i wydał zestaw tymczasowych zaleceń. WHO nie zaleciła żadnych ograniczeń w podróżowaniu lub handlu w oparciu o aktualne dostępne informacje. WHO ściśle współpracuje ze światowymi ekspertami, rządami i partnerami w celu szybkiego poszerzenia wiedzy naukowej na temat tego nowego wirusa, śledzenia rozprzestrzeniania się i wirulencji wirusa oraz udzielania porad krajom i społeczności globalnej w zakresie środków ochrony zdrowia i zapobiegania rozprzestrzenianiu się tego wybuchu.

Współpraca jest kluczem

Sektor turystyczny jest w pełni zaangażowany w stawianie na pierwszym miejscu ludzi i ich dobrobytu. Współpraca międzynarodowa ma zasadnicze znaczenie dla zapewnienia, że ​​sektor może skutecznie przyczynić się do powstrzymania COVID-19. UNWTO i WHO ściśle współpracują z innymi partnerami, aby pomóc państwom w zapewnieniu wdrożenia środków zdrowotnych w sposób minimalizujący niepotrzebne zakłócenia w ruchu międzynarodowym i handlu międzynarodowym.

Reakcja turystyki musi być mierzona i spójna, proporcjonalna do zagrożenia dla zdrowia publicznego oraz oparta na lokalnej ocenie ryzyka, obejmującej każdą część łańcucha wartości turystyki – organy publiczne, firmy prywatne i turystów, zgodnie z ogólnymi wytycznymi i zaleceniami WHO.

UNWTO i WHO są gotowe do ścisłej współpracy ze wszystkimi społecznościami i krajami dotkniętymi obecnym stanem zagrożenia zdrowia, aby budować lepszą i bardziej odporną przyszłość. Wykraczające poza nie ograniczenia podróży mogą powodować niepotrzebne zakłócenia w ruchu międzynarodowym, w tym negatywne konsekwencje dla sektora turystyki.

W tym trudnym czasie UNWTO i WHO dołączają do społeczności międzynarodowej, solidaryzując się z dotkniętymi krajami.

https://www.who.int/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: