DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Tylko 12 państw jest przygotowanych na pandemię wywołaną przez „chorobę X”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_2

Raport Global Health Security (GHS), pokazuje, że ogromna większość krajów na świecie miałaby gigantyczny problem z obroną w przypadku wystąpienia masowej epidemii.

„Choroba X”, to wirus, którego istnienia jeszcze nie stwierdzono, ale który już wpisano na listę chorób po to, by przygotować świat na zagrożenia epidemiologiczne. Były szef WHO uważa, że następny śmiertelny patogen układu oddechowego zabije około 50-80 milionów ludzi. Do tej pory żaden kraj nie uzyskał statusu pełnej gotowości na wybuch „choroby X”.

Screenshot_3

W rankingu GHS aż 60% krajów (czyli ponad 100) o wysokim dochodzie na mieszkańca uzyskało średni wynik niewiele lepszy od 50 punktów na 100 możliwych. Średni wynik dla wszystkich państw, to 40 punktów.

Do grupy najlepiej przygotowanych państw należą: USA, Kanada, Wielka Brytania, Francja, Szwajcaria, Dania, Szwecja, Finlandia, Słowenia, Tajlandia, Korea Południowa i Australia. Najgorzej przygotowane są kraje afrykańskie.

Raport GHS pokazuje, że lepsze warunki bezpieczeństwa epidemiologicznego nie zależą od zamożności kraju. W grupie najlepiej przygotowanych nie ma np. Niemiec i Japonii. Raport pokazuje także, iż nawet w przypadku istniejących procedur nie ma mocnych dowodów na to, że kraje przetestowały swoje możliwości na wypadek kryzysu.

zmianynaziemi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: