DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Rosjanin przywiózł koronawirusa do Azerbejdżanu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Pierwszy przypadek zarażenia koronawirusem odnotowano w Azerbejdżanie, donosi sztab operacyjny do walki z wirusem, utworzony przy gabinecie ministrów.

„To obywatel Rosji, który wjechał do republiki przez Iran” – czytamy w wiadomości, która trafiła do dyspozycji Sputnika.

Pod koniec grudnia chińskie władze poinformowały o epidemii zachorowań na zapalenie płuc nieznanego pochodzenia w Wuhan w prowincji Hubei. Patogenem tej choroby jest nowy typ koronawirusa, który WHO 11 lutego nazwała COVID-2019.

W Chinach zmarło już 2744 osób zarażonych wirusem, liczba potwierdzonych przypadków infekcji przekroczyła 78,5 tys. osób.

Ludzie w maskach ochronnych, Rumunia
© AP Photo / Vadim Ghirda

Przypadki zarażenia COVID-19 odnotowano w ponad 30 krajach, w tym we Francji, Niemczech, Hiszpanii, Austrii, Chorwacji i Szwajcarii.

We Włoszech zmarło 12 osób. Od pojawienia się w tym kraju koronawirusa zarejestrowano 400 przypadków zarażenia. Najwięcej (258) w Lombardii.

W Polsce nie zarejestrowano jak na razie żadnego przypadku zakażenia.

Stan zdrowia obywatela Federacji Rosyjskiej, u którego w Azerbejdżanie zdiagnozowano zakażenie koronawirusem, jest stabilny, został umieszczony na specjalnym bloku chorób zakaźnych, poinformował Sputnika sztab operacyjny stworzony przy gabinecie ministrów Azerbejdżanu.

– Został umieszczony na specjalnym bloku zakaźnym. Zakażenie Rosjanina koronawirusem zostało potwierdzone testem, stan pacjenta jest obecnie stabilny. Podejmowane są niezbędne środki, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa, w tym prace mające na celu identyfikację osób, z którymi pacjent miał kontakt – poinformował sztab.

sputnik

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: