DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Koronawirus. W Chinach najmniej nowych zakażeń od 23 stycznia

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Chińskie władze informują o najmniejszej liczbie nowych zakażeń koronawirusem od 23 stycznia. W ciągu ostatniej doby stwierdzono 327 nowych przypadków patogenu. Liczba ofiar śmiertelnych powiększyła się o 44 osoby.

Narodowa Komisja Zdrowia podkreśla, że liczba nowych przypadków zakażeń, poza będącą epicentrum koronawirusa prowincją Hubei, utrzymuje się na niskim poziomie. W ciągu ostatniej doby w Chinach – poza Hubei – koronawirusa potwierdzono u 24 osób.

Od początku epidemii w całych Chinach patogenem zakaziło się prawie 79 tys. osób. Zmarło 2788.

W prowincjach o niskim ryzyku zakażenia lokalne władze znoszą ograniczenia w przemieszczaniu się.

Władze Pekinu poinformowały jednak o wprowadzeniu tymczasowego całkowitego zakazu przyjazdów dla osób z objętej kwarantanną prowincji Hubei. Ostatnio do miasta – pomimo blokad – dotarła z Wuhan osoba zakażona koronawirusem. Kobieta po odbyciu kary w wuhańskim więzieniu została wypuszczona na wolność i wraz z rodziną wróciła do chińskiej stolicy.

Więzienie w Wuhan to jedno z ognisk zakażeń patogenem. Chińskie władze prowadzą śledztwo w tej sprawie.

Zakażona koronawirusem kobieta i jej rodzina przechodzą kwarantannę.

interia/AFP
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: