DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

‚Koronawirus: easyJet odwołuje loty. Ryanair „monitoruje sytuację””

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Linie lotnicze easyJet poinformowały o anulowaniu części lotów, co ma związek z ‚dalszym rozprzestrzenianiem się koronawirusa’ – podaje Yahoo UK. Tymczasem wszystkie połączenia irlandzkiego Ryanaira odbywają się normalnie, a przewoźnik ‚monitoruje sytuację’.

Koronawirus: easyJet odwołuje loty. Ryanair "monitoruje sytuację"Firma dokona też szeregu cięć w celu „złagodzenia wpływu epidemii na wyniki finansowe”. (Fot. Getty Images)

Przewoźnik podkreślił, że zmiany w rozkładzie lotów będą odczuwalne przede wszystkim przez pasażerów, którzy „podróżują do Włoch”.

„Wzrost liczby przypadków zakażenia koronawirusem w północnych Włoszech spowodował mniejszy popyt na połączenia do tego kraju. Jest też mniejsze zainteresowanie lotami na innych rynkach europejskich” – oświadczyli przedstawiciele easyJet.

Firma podkreśliła przy tym, że ​​”jest zbyt wcześnie”, aby określić wpływ wybuchu koronawirusa na jej finansowe prognozy na bieżący rok.

„Wzrost liczby przypadków zakażenia koronawirusem w północnych Włoszech spowodował mniejszy popyt na połączenia do tego kraju”. (Fot. Getty Images)

Jednocześnie zapowiedziała, że dokona szeregu cięć w celu „złagodzenia wpływu epidemii na wyniki handlowe”. Chodzi m.in. o plany rekrutacyjne oraz awanse pracowników.

Oszczędności mogą również obejmować cięcia budżetowe w obszarach administracyjnych, odroczenie wydatków inwestycyjnych, oferowanie bezpłatnego urlopu i zaprzestanie niektórych szkoleń.

Linia lotnicza zapewniła też, że ściśle współpracuje z brytyjskimi władzami i przestrzega wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), aby osiągnąć maksymalny poziom bezpieczeństwa personelu i klientów.

Ryanair: „Nadal będziemy monitorowali sytuację”. (Fot. Getty Images)

Tymczasem w komunikacie zamieszczonym dzisiaj na stronie Ryanaira odnośnie koronawirusa napisano, że „władze nie wydały żadnych nowych zaleceń dla linii lotniczych, wszystkie loty odbywają się normalnie i obowiązuje standardowy regulamin”.

„Nadal będziemy monitorowali sytuację i stosowali się do zaleceń i instrukcji organizacji ochrony zdrowia publicznego” – napisano.

Wczoraj węgierski Wizz Air poinformował, że odwołuje znaczną liczbę rejsów na trasie Polska – Włochy między 11 marca a 2 kwietnia br., ze względu na malejące zainteresowanie spowodowane wybuchem epidemii koronawirusa. Całkowitą przepustowość zmniejszono o ok. 60 proc.

zrodlo:londynek

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: