DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Atak ukraińskich nacjonalistów na siedzibę władz miasta na Podolu’

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W Żmerynce w obwodzie winnickim, grupa kilkudziesięciu członków radykalnej organizacji nacjonalistycznej próbowała wtargnąć do siedziby władz rejonu, aby zakłócić posiedzenie Rady Miasta.

W ruch poszły kamienie i granaty dymne. Napastnicy uszkodzili drzwi i meble oraz wybili okna, doszło do starć z policją, poinformowały lokalne media.

Atak miał miejsce w czwartek 27 lutego około 11:00.

Członkowie Drużyn Narodowych próbowali siłą zająć siedzibę lokalnych władz, które obradowały na nadzwyczajne sesji. Celem radykałów było zerwanie sesji, na której planowano odwołanie sekretarza rady miejskiej. Mimo zmasowanej akcji nacjonalistów,  opanowała sytuację.  Zatrzymano co najmniej 20 osób.

Według wstępnych informacji podczas zamieszek rannych zostało 12 osób, z których 8 to policjanci, 4 to przestępcy. Wszyscy otrzymali pomoc medyczną.

 organów ścigania ustalają obecnie personalia zatrzymanych, na miejscu działa grupa śledczych. Na razie nie wiadomo jaka będzie kwalifikacja prawna czynu, ale najprawdopodobniej odpowiedzą za napaść na policjanta i .

Jak przypomina portal Ukraińskie Nowiny, w maju 2019, w wyniku szturmu na budynek Lwowskiej Rady Miejskiej, pobity został szef oddziału Lwowskiej Rady Miejskiej, musiał być hospitalizowany’

zrodlo:kresy24

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: