DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Amerykańska fanaberia”. Francuzi OSTRO wobec manewrów w Polsce

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Defender Europe 20

 

Screenshot_23

Francuskie media piszą, że w drogę ruszył już sprzęt z magazynów w Belgii (Zutendaal) oraz z Niemiec (Dulmen i Mannheim).

Defender Europe 20

 Dziennik „Ouest France” pisze nawet o amerykańskiej armii, którą „rzuca się do Europy na gigantyczne ćwiczenia”.

Czytelnik dowie się, że to tylko „obrona Europy Wschodniej”.

Ciekawe, że z jednej strony prezydent Macron mówi o braku zaufania do USA i jego zdolności obronnych Europy, a nawet o wycofywaniu się Amerykanów, a z drugiej strony, manewry, które takie zaangażowanie potwierdzają („odbywają się z inicjatywy Waszyngtonu”) są traktowane przez francuskie media niemal jako jakaś amerykańska fanaberia.

Przypomnijmy, że w ćwiczeniach weźmie udział 37 000 żołnierzy, w tym 20 000 Amerykanów. 21 lutego do portu w Bremerhaven w Niemczech zawita pierwszy statek przewożący sprzęt US Army. Defender Europe 20 to największe ćwiczenia wojskowe w Europie od dwudziestu pięciu lat.

Sprzęt wypływa z pięciu amerykańskich portów. Do 9 000 amerykańskich żołnierzy bazujących już w Europie dołączą jednostki z USA. Z 20 tys. rozmaitych pojazdów (czołgi, samobieżne działa, wozy pancerne), które wezmą udział w manewrach, 7 tys. przyjeżdża bezpośrednio ze Stanów Zjednoczonych, a reszta pochodzi z zapasów armii amerykańskiej w Europie.

Francuskie media piszą, że w drogę ruszył już sprzęt z magazynów w Belgii (Zutendaal) oraz z Niemiec (Dulmen i Mannheim).

Do baz trafia też sprzęt drogą lotniczą, a relokacja odbywa się też drogą kolejową. Sprzęt trafia do baz w Niemczech (Bergen i Grafenwoehr), a reszta do Polski, głównie na Dolny Śląsk. Manewry to przede wszystkim wielkie przedsięwzięcie logistyczne.

„Ouest France” wskazuje na dwojaki cel ćwiczeń Defender Europe 20. Pierwszy to właśnie przetestowanie relokacji oddziałów wojsk z USA do Europy, w ramach scenariusza kryzysowego w Europie Wschodniej.

Drugim celem jest symulacja konwencjonalnej walki na dużą skalę w krajach bałtyckich i w Polsce.

Gazeta dodaje, że  w wyniku manipulacji opinią publiczną w tym regionie „zagrożenie konfliktem z Rosją jest traktowane poważnie”.

Źródło: DZIENNIK „OUEST FRANCE”

 

 

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: