DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

USA przeprowadziły symulację wojny jądrowej z Rosją

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_1

Coraz więcej wskazuje na to, że mocarstwa przygotowują się do globalnej wojny jądrowej. Stany Zjednoczone przeprowadziły niedawno symulację konfliktu z udziałem Rosji, w którym wykorzystano broń nuklearną.

Ćwiczenie zostało zasymulowane w czwartek w kwaterze głównej Dowództwa Strategicznego Stanów Zjednoczonych w mieście Omaha w stanie Nebraska. Scenariusz zakładał sytuację, w której Rosja prowadzi konflikt zbrojny z Europą i decyduje się na ograniczony atak nuklearny. W tej symulacji, Stany Zjednoczone dokonały uderzenia nuklearnego na Rosję.

Screenshot_2

USA wielokrotnie przeprowadzały podobne testy, które pozwalają usprawnić podejmowanie decyzji w sytuacjach zagrożenia. W przeszłości, za prezydentury Baracka Obamy, Stany Zjednoczone zasymulowały podobny scenariusz, w którym jednak dokonano ataku nuklearnego na Białoruś w odpowiedzi na atak Rosji na Europę.

Kilka dni temu, Amerykanie umieścili głowice nuklearne W76-2 na pokładzie USS Tennessee – okrętu podwodnego typu Ohio. Administracja Donalda Trumpa oczekuje, że Kongres zatwierdzi 44 miliardy dolarów na zakup nowej broni nuklearnej i utrzymanie istniejącego arsenału. Jak sami widzimy, nuklearny wyścig zbrojny trwa w najlepsze, a sytuacja polityczna na świecie jest coraz mniej stabilna.

Każde tego typu symulacje zakładają, że w wojnę między Stanami Zjednoczonymi a Rosją zostanie wciągnięta Europa. Jest to szczególnie niepokojące, gdy weźmiemy pod uwagę, że Rosja i USA wycofują się z traktatów dotyczących kontroli zbrojeń rakietowych i nuklearnych. Miejmy tylko nadzieję, że Polska nie zostanie ponownie zniszczona, jak to miało miejsce podczas II Wojny Światowej.

zmianynaziemi.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: