DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Państwowa Służba Graniczna Ukrainy rozpoczęła kontrole temperatury wszystkich przybywających na Ukrainę”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Poinformowały o tym służby prasowe Państwowej Służby Granicznej Ukrainy. Rzecz jasna to część działań przeciwdziałających rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

„Państwowa Służba Graniczna i Ministerstwo Zdrowia podjęły decyzję o wprowadzeniu kontroli temperatury wszystkich osób przybywających na terytorium Ukrainy. Procedura dotyczy osób, które przybywają na Ukrainę z dowolnego kraju na świecie, zarówno drogą powietrzną, jak i przez wszystkie drogowe i kolejowe przejścia graniczne” – czytamy w komunikacie.

Ukraińscy pogranicznicy podkreślili, że sytuacja na granicy jest kontrolowana 24 godziny na dobę. Zwrócono też uwagę na to, że zmobilizowano wszystkie niezbędne zasoby, w tym zapewniono przyrządy do pomiaru temperatury i środki ochrony osobistej. „Działania te są wdrażane przez Państwową Służbę Graniczną wraz z przedstawicielami Ministerstwa Zdrowia Ukrainy, służby fiskalnej i organów samorządu lokalnego” – poinformowano.

Opr. TB, https://dpsu.gov.ua/fot. https://dpsu.gov.ua/

zrodlo:kresy24

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: