DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Mieszkańcy UK z objawami grypy przejdą testy na obecność koronawirusa”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Tysiące osób, które wykazują objawy grypopodobne, zostaną przebadane na obecność koronawirusa. Testy będą przeprowadzane w 11 szpitalach i 100 przychodniach na terenie Wielkiej Brytanii – informuje BBC.Decyzja ma związek z tym, że coraz więcej brytyjskich szkół wysyła do domu pracowników i uczniów, którzy wrócili w ostatnim czasie z Włoch, gdzie potwierdzono już prawie 400 przypadków zakażeń Covid-19. 

Mieszkańcy UK z objawami grypy przejdą testy na obecność koronawirusaTeraz testy będą przeprowadzane u pacjentów z kaszlem, gorączką lub problemami z oddychaniem. (Fot. Getty Images)

„Zwiększamy czujność z powodu widocznego rozprzestrzeniania się wirusa w krajach poza Chinami kontynentalnymi” – podkreślił w rozmowie z BBC dyrektor medyczny Public Health England (PHE), prof. Paul Cosford.

Do tej pory w Wielkiej Brytanii na obecność koronawirusa badano tylko te osoby, które wykazywały objawy Covid-19 i wróciły z jednego z krajów, gdzie panuje epidemia – czyli z Chin, Korei Południowej i północnych Włoch.

Do tej pory pod kątem nowego wirusa przebadano na Wyspach już 6 795 osób. (Fot. Getty Images)

Teraz testy będą przeprowadzane u niektórych brytyjskich pacjentów z kaszlem, gorączką lub problemami z oddychaniem – niezależnie od tego, czyli byli niedawno w jednym z wyżej wymienionych państw.

„Wyniki testów mają stanowić dla nas wczesne ostrzeżenie, jeśli wirus zacznie rozprzestrzeniać się w Wielkiej Brytanii” – podkreślił Cosford.

Do tej pory pod kątem wirusa przebadano na Wyspach już 6 795 osób. 13 z nich miało wynik pozytywny. Wśród nich są cztery osoby, które wróciły ze statku wycieczkowego Diamond Princess.

zrodlo:londynek

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: