TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-1730804 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

„Mieszkańcy UK z objawami grypy przejdą testy na obecność koronawirusa”

Tysiące osób, które wykazują objawy grypopodobne, zostaną przebadane na obecność koronawirusa. Testy będą przeprowadzane w 11 szpitalach i 100 przychodniach na terenie Wielkiej Brytanii – informuje BBC.Decyzja ma związek z tym, że coraz więcej brytyjskich szkół wysyła do domu pracowników i uczniów, którzy wrócili w ostatnim czasie z Włoch, gdzie potwierdzono już prawie 400 przypadków zakażeń Covid-19. 

Mieszkańcy UK z objawami grypy przejdą testy na obecność koronawirusaTeraz testy będą przeprowadzane u pacjentów z kaszlem, gorączką lub problemami z oddychaniem. (Fot. Getty Images)

„Zwiększamy czujność z powodu widocznego rozprzestrzeniania się wirusa w krajach poza Chinami kontynentalnymi” – podkreślił w rozmowie z BBC dyrektor medyczny Public Health England (PHE), prof. Paul Cosford.

Do tej pory w Wielkiej Brytanii na obecność koronawirusa badano tylko te osoby, które wykazywały objawy Covid-19 i wróciły z jednego z krajów, gdzie panuje epidemia – czyli z Chin, Korei Południowej i północnych Włoch.

Do tej pory pod kątem nowego wirusa przebadano na Wyspach już 6 795 osób. (Fot. Getty Images)

Teraz testy będą przeprowadzane u niektórych brytyjskich pacjentów z kaszlem, gorączką lub problemami z oddychaniem – niezależnie od tego, czyli byli niedawno w jednym z wyżej wymienionych państw.

„Wyniki testów mają stanowić dla nas wczesne ostrzeżenie, jeśli wirus zacznie rozprzestrzeniać się w Wielkiej Brytanii” – podkreślił Cosford.

Do tej pory pod kątem wirusa przebadano na Wyspach już 6 795 osób. 13 z nich miało wynik pozytywny. Wśród nich są cztery osoby, które wróciły ze statku wycieczkowego Diamond Princess.

zrodlo:londynek

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: