DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Litwa ogłasza stan wyjątkowy w związku z koronawirusem”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Litewski rząd ogłosił 26 lutego stan wyjątkowy w celu ograniczenia zagrożeń związanych z koronawirusem.

Litewski rząd postanowił również powołać Państwowe Centrum Operacji Kryzysowych, które będzie koordynować działania. Szefem centrum został minister ochrony zdrowia Aurelijus Veryga.

Jak powiedział wiceminister zdrowia Algirdas Šešelgis, decyzja jest związana z rosnącą liczbą zakażonych koronawirusem i szerzeniem się patogenu w Europie.

Wiceminister resortu zdrowia tłumaczy, że wprowadzenie stanu wyjątkowego daje możliwość wykorzystywania środków z rezerwy państwa, jeśli zajdzie taka potrzeba, nabywania potrzebnych środków bez ogłaszania przetargów, a także ułatwi wydawanie rozporządzeń dotyczących migracji z poszczególnych państw do Litwy i odwrotnie.

Doradca premiera Skirmantas Malinauskas, powiedział portalowi BNS, że posiedzenie Państwowego Centrum Operacji Kryzysowych ma się odbyć w czwartek, po powrocie z delegacji ministra Verygi i po powrocie do pracy premiera Sauliusa Skvernelisa, który skrócił swój urlop.

Centrum między innymi ma przedstawić wniosek, czy z powodu rozprzestrzeniania się wirusa w północnych Włoszech nie ma przeszkód w zorganizowaniu w piątek w Kownie meczu Žalgiris Kowno – AX Armani Exchange Olimpia Mediolan.

Według najnowszych danych Światowej Organizacji Zdrowia, koronawirusem (wirus COVID-19) zaraziło się w świecie ponad 80 tys. osób, zmarło prawie 2,7 tys.

Kresy24.pl za zw.lt/BNS

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: