DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Janusz Korwin-Mikke uważa, że koronawirus to „polepszenie puli genetycznej narodu i ludzkości”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_3

W momencie, gdy cały świat zastanawia się nad tym jak bardzo szalejący wirus zaszkodzi społeczeństwu, polski polityk wydaje się czerpać satysfakcję z tego, że Natura pokazuje ludziom, kto tu rządzi.

Zdaniem Janusza Korwin-Mikkego, śmiercionośny wirus to powód do… radości, bo w związku z rozprzestrzenianiem się zarazy „umierają najsłabsi i najmniej przezorni”, a sam koronawirus to „nie broń biologiczna, lecz środek na polepszenie puli genetycznej narodu i ludzkości”. Co zrozumiałe, słowa posła Konfederacji wywołały burzę.

Jego kontrowersyjny wpis na Twitterze sprowokowany był opinią dr Doroty Gałczyńskiej-Zych, dyrektor Szpitala Bielańskiego w Warszawie, która w rozmowie z dziennikiem „Rzeczpospolitą” stwierdziła, że „koronawirus to biologiczna III wojna światowa”. Korwin-Mikke zarzucił lekarzom niski poziom wykształcenia i podkreślił, iż wirus zabijający 10% zarażonych nie może być bronią biologiczną.

Korwin-Mikke nie po raz pierwszy daje się poznać jako arogancki bufon, któremu wydaje się, że z każdego jest w stanie zrobić durnia. Szkoda, że swoją bezkompromisowość wykorzystuje w taki tabloidowy sposób. Nic dziwnego, że politycy Konfederacji starają się go „chować”, bo to co mówi i pisze, wpływa na wyborcze poparcie, a raczej jego brak.

Screenshot_4

zmianynaziemi.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Janusz Korwin-Mikke uważa, że koronawirus to „polepszenie puli genetycznej narodu i ludzkości”

  1. przeciez to urodzony pierdolec, jego stan pogarszal sie cale zycie, teraz dochodzi do apogeum pierdolstwa, pora zeby go wirus wzial pod uwage.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: