DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

CBA okradło CBA. Szef służby tuszował aferę z wyprowadzaniem pieniędzy z kasy!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_1

Szokujące kulisy.

Magazyn „Służby Specjalne” opisał kulisy afery z wynoszeniem pieniędzy z kasy CBA. Jak ustalili dziennikarze dotychczasowy szef CBA Ernest Bejda wiedział o procederze od dłuższego czasu.

Jan Piński @jzpinski

https://sluzbyspecjalne.com/kulisy-kradziezy-milionow-zlotych-z-funduszu-operacyjnego-cba/ 
Portal Służby Specjalne ujawnia kulisy kradzieży funduszu operacyjnego @CBAgovPl. Odkrytą ją ponad 3 lata temu, ale wszystko „zamiatano pod dywan”.

Kulisy kradzieży milionów złotych z funduszu operacyjnego CBA

W połowie stycznia br. ujawniono, że z funduszu operacyjnego Centralnego Biura Antykorupcyjnego zniknęły …

sluzbyspecjalne.com

Sprawa wyszła na jaw przypadkowo, gdy funkcjonariuszom zlecono zbieranie haków na poprzednika Bejdy – Pawła Wojtunik. Gdy podwładny ministra Mariusza Kamińskiego dowiedział się, że nieprawidłowości są, ale stoją za nimi jego ludzie, miał kazać tuszować skandal.

Źródło: Służby Specjalne

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: