DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Alarm w Uppsali – zaproszony do pozostania w domu!!!!!”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Grazyna Rebeca

Nie dziele sie ze swiatem wiadomosciami o sobie....

Amerykańska firma Thermo Fisher Scientific w Uppsali twierdzi, że niektórzy pracownicy mogli być narażeni na wirusa korony.

Teraz namawiasz cały personel do pozostania w domu.
Według UNT pracownicy firmy mogli zostać narażeni na infekcję wirusową podczas podróży.

W wewnętrznej wiadomości wysłanej do pracowników w nocy do czwartku amerykańska firma wzywa wszystkich do pozostania w domu:

Thermo Fisher Scientific har cirka 700 anställda i Uppsala.

„Zostaliśmy poinformowani, że pracownicy w zakładzie w Uppsali w Szwecji mogli być narażeni na zakażenie koronawirusem podczas podróży. Ludzie, którzy są teraz w domu, zostali przetestowani i czekają na wyniki testów. W ramach środków ostrożności zachęcamy naszych pracowników do pracy w domu w czwartek, 27 lutego, podczas oceny kolejnego kroku. Jeśli nie czujesz się dobrze, jak zwykle powinieneś skontaktować się z lekarzem w sprawie ewentualnych badań. Prześlemy dalsze informacje, gdy tylko będziemy mieli więcej informacji. ”

„Więcej testów przed nami”
Osoby podejrzane o zarażenie są testowane i oczekuje się odpowiedzi. Kilka wypowiedzi przed odpowiedzią testową Szpital Akademicki w Uppsali nie chce wyjeżdżać.

– Nie śledzę poszczególnych próbek, ale jest to zrobione i prawdopodobnie więcej testów zostanie przeprowadzonych w przyszłości. Komunikujemy się tylko wtedy, gdy otrzymamy trafienie z pozytywnymi wynikami, mówi Mikael Köhler, po dyrektora szpitala w Regionie Uppsala.

Helena Palmgren, asystentka doktora chorób zakaźnych w szpitalu akademickim w Uppsali, potwierdza, że ​​osoba z danej firmy musiała zostać przebadana.
– O ile mi wiadomo, powinna być tylko jedna osoba. Helena Palmgren, która mówi nam również, że Akademiska wkrótce będzie mogła przeprowadzić własne testy. Nie testujemy nikogo, kto nie ma objawów lub nie jest podejrzewany o narażenie na tego wirusa.

– Wkrótce pojawią się możliwości przeprowadzenia tego rodzaju testów w niektórych innych lokalizacjach, w tym w Uppsali i Akademiskach. Mam nadzieję, że będzie gotowy w przyszłym tygodniu.

Jak myślisz, kiedy możesz uzyskać odpowiedź na ten test?

– Ten konkretny test został wysłany do laboratorium Agencji Zdrowia Publicznego w Sztokholmie i biorąc pod uwagę presję mediów, byłbym zaskoczony, gdybyś poczekał do jutra. Prawdopodobnie przeprowadzasz teraz test, i mam nadzieję, że otrzymamy odpowiedź późnym wieczorem – kontynuuje Helena Palmgren.

Jak postępować, jeśli wynik testu jest pozytywny?

– Jeśli ta odpowiedź okaże się pozytywna, przeprowadzimy tak zwane wykrywanie infekcji, a następnie może być konieczne przeprowadzenie dalszych testów.

Wiadomość w środku nocy
Aftonbladet utrzymywał kontakt z pracownikiem firmy, który jest częścią starej Pharmacii i który mówi nam, że telefon zadzwonił w środku nocy.

– Zadzwoniono do mnie dziś o 01.52, gdzie nagrana wiadomość papkowatego szwedzko-amerykańskiego głosu informowała o czymś, czego nie było słychać. Na szczęście później dostałem SMS-a, dzięki czemu mogłem zrozumieć, co to jest. Wydaje mi się, że wydaje się lekko histeryczny, mówi pracownik, który chce być anonimowy.

Thermo Fisher Scientific ma około 700 pracowników w Uppsali.

zrodlo:aftonbladet

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: