DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„W Rosji zabito obywatela Chin, u którego podejrzewano koronawirusa”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Do tragicznego zdarzenia doszło w Żeleznogorsku kolo Kurska w zachodniej Rosji. Obywatel Chin był wcześniej hospitalizowany z powodu podejrzenia zarażenia koronawirusem. Stwierdzono u niego ostrą infekcję górnych dróg oddechowych, ale nie koronawirusa. Po czterech dniach Chinczyk wypisał się ze szpitala, ale po wyjściu został zabity.

Nie podano więcej szczegółów, poza tym, że lokalne władze twierdzą, że przestępstwo nie jest związane ze strachem przed koronawirusem czy z ksenofobią.

Ofiara to pracownik fabryki obuwniczej. Przybył do Rosji w grupie 42 pracowników z Chin pod koniec zeszłego roku.

Oprac. MaH, rosbalt.rufot. Pixabay License

zrodlo:kresy24

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “„W Rosji zabito obywatela Chin, u którego podejrzewano koronawirusa”

  1. Zastrzelono w Rosji KITAJCA i bardzo dobrze …. nie będzie NIC już rozprzestrzeniał …. tak to powinno działać na CAŁYM ŚWIECIE

  2. Te całe KRESY powinny być WYJEBANE DO ŚMIETNIKA …. zasługa ich żadna w tworzeniu HISTORII nowożytnej …. piszą bo piszą i nic więcej …. od takie następne źródło informacji przekazywanej przez PRZEKAZIORÓW … CHCECIE TO WIERZCIE …. NIE TO NIE …. inni uwierzą bo jakie mają wyjście ???

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: