DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Po ośmiu latach przerwy Rosja wyśle na Ukrainę swojego attaché ekonomicznego”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

 Michaił  podpisał dekret powołujący Andrieja Babkę na przedstawiciela handlowego Federacji Rosyjskiej na Ukrainie. Odnośny komunikat został opublikowany na oficjalnym portalu informacji prawnych Federacji Rosyjskiej.

Dodajmy, że stanowisko przedstawiciela handlowego Federacji Rosyjskiej na Ukrainie pozostawało nieobsadzone od 2012 r., a ostatnim attaché ekonomicznym Rosji w Kijowie był Siergiej , który przeszedł na emeryturę. Od tego czasu pełniącym obowiązki jest Siergiej Sołomin.

Przypomnijmy, 10 lutego br. rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow powiedział, że  „nie ma nic przeciwko” wznowieniu z Ukrainą stosunków dyplomatycznych na szczeblu ambasadorów.

Opr. TB, https://tass.ru/fot. UNIAN

zrodlo:kresy24

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: