NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
IZRAEL: W LOD PŁONĄ SYNAGOGI, ŻYDOWSKIE SKLEPY I SAMOCHODY [+VIDEO]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
Prof. Leszek Miszczyk nie żyje! Znany onkolog..
Nie szczepisz się przeciwko COVID-19? Może czekać cię "rozmowa uświadamiająca"
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Czy koronawirus jest globalistycznym narzędziem zastępującym elity?

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Nowy Jork (CNN Business): prezes JPMorgan Chase Jamie Dimon we wtorek na corocznym spotkaniu inwestorów żartował z powodu śmiertelnego wybuchu koronawirusa.

„Miałem straszny koszmar. Śniło mi się, że na spotkaniu w Davos każdy z nas w jakiś sposób dostał tego wirusa. To znaczy wszyscy, którzy tam przybyli. A potem wszyscy wyjechaliście i rozdaliście to. Jedyną dobrą wiadomością było to, że wirus zabił całą elitę świata. ”

JPMorgan Chase to amerykańska spółka finansowa utworzona w wyniku połączenia kilku głównych banków amerykańskich. Formalnie znajduje się w „wielkiej czwórce” banków amerykańskich, ale to prawda – jeśli dodasz pozostałe trzy banki z tych czterech plus dziesięć największych banków w Europie, ta spółka akcyjna będzie nadal tak daleko, jak indyjscy kosmonauci od Księżyca do JPMorgan Chase.

James „Jamie” Dimon oczywiście nie jest właścicielem tego przedsiębiorstwa, ale od wielu lat jest prezesem zarządu i dyrektorem generalnym. Oznacza to, że liczba ta jest bardzo, bardzo wysoka w karcie światowego rankingu. A potem ta postać nagle zaczyna opowiadać swoje marzenia na zgromadzeniu akcjonariuszy. 

Czy zdarza się to w naturze? Nie, tak się nie dzieje w przyrodzie. To tak, jakby na szczycie NATO Donald Trump stanął na podium i wspominał swoje ostatnie marzenie o wojnie nuklearnej czy coś w tym rodzaju. 

Forum w Davos, o którym mówi Jamie Dimon, odbyło się w dniach  21–24 stycznia, to znaczy, kiedy bardzo niewiele osób słyszało o koronawirusie, a logo zostało wynalezione dla niego w czasie, gdy zaprojektowano jedynie laboratorium biologiczne w Wuhan. Cóż lub gdzieś w tym czasie. Jednak:

Ogólnie rzecz biorąc, światowa społeczność teologiczna spisku nie ma wątpliwości, że Jamie Dimon nie tylko opowiedział jakiś sen, ale przekazał ważne przesłanie dotyczące epidemii.

Ta wiadomość jest jasna tylko dla ich własnych, dla tych, którzy są w tym znani. Znana technologia jest najprawdopodobniej bardzo niewielka, nawet wśród uczestników forum w Davos. Dlatego teraz jest bardzo interesujący dla wszystkich: co miał na myśli pan Dimon?

Najczęściej wyrażana wersja łączy tę wiadomość z początkiem krachu na rynku globalnym, który najwyraźniej już się rozpoczął. Tak więc w poniedziałek Dow spadł o 1000 punktów, we wtorek o 900 punktów, a teraz jest środa i Dow, podobnie jak wszystkie inne indeksy, nadal spada:

Niemniej jednak niektórzy teoretycy spisku uważają, że przesłanie należy interpretować bezpośrednio.

Tak więc już kilka tygodni po tym, jak świat dowiedział się o epidemii, w której zniknął pan Xi Jinping, który zakaszlał dzień wcześniej. Potem znów pojawił się na ekranach, ale czy jest on czy tylko osobą podobną do niego, świat jeszcze nie wie. 

Teraz epidemia rozpoczęła się w Iranie – i natychmiast zachorował szef lokalnego wydziału zdrowia publicznego, który dwa dni wcześniej spotkał się z wielkim irańskim najwyższym przywódcą. Nie jest już młody i zagrożony, a pacjent zaczyna rozprzestrzeniać koronawirusa na długo przed wystąpieniem objawów, więc Iran najprawdopodobniej będzie miał nowego wielkiego najwyższego przywódcę za trzy tygodnie.  

Tak jak rabin komentował epidemię, wirus jest wymieniony w przepowiedniach i wpłynie na większość ludzi, których wielu nie lubi. A ponieważ niewielu jest tych, którzy kochają wielkich najwyższych przywódców i skoro ich poddani, bardzo to uwielbiają – może to w jakiś sposób wpłynąć na występowanie. A potem nadchodzą wiadomości, które pan Dimon uznał za dobre, dlatego śledzimy rozwój wydarzeń. 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Czy koronawirus jest globalistycznym narzędziem zastępującym elity?

  1. „czyżby, kto nie jest czyimś niewolnikiem, umrze?”. „czy, po co nam oni, jak wszystko po nich możemy mieć za darmo, i bez oddania ani jednego strzału?”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: