TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-1888278 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

Czy koronawirus jest globalistycznym narzędziem zastępującym elity?

The following two tabs change content below.
Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE ! UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛                                     drobnym  datkiem, z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW  Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡    ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Nowy Jork (CNN Business): prezes JPMorgan Chase Jamie Dimon we wtorek na corocznym spotkaniu inwestorów żartował z powodu śmiertelnego wybuchu koronawirusa.

„Miałem straszny koszmar. Śniło mi się, że na spotkaniu w Davos każdy z nas w jakiś sposób dostał tego wirusa. To znaczy wszyscy, którzy tam przybyli. A potem wszyscy wyjechaliście i rozdaliście to. Jedyną dobrą wiadomością było to, że wirus zabił całą elitę świata. ”

JPMorgan Chase to amerykańska spółka finansowa utworzona w wyniku połączenia kilku głównych banków amerykańskich. Formalnie znajduje się w „wielkiej czwórce” banków amerykańskich, ale to prawda – jeśli dodasz pozostałe trzy banki z tych czterech plus dziesięć największych banków w Europie, ta spółka akcyjna będzie nadal tak daleko, jak indyjscy kosmonauci od Księżyca do JPMorgan Chase.

James „Jamie” Dimon oczywiście nie jest właścicielem tego przedsiębiorstwa, ale od wielu lat jest prezesem zarządu i dyrektorem generalnym. Oznacza to, że liczba ta jest bardzo, bardzo wysoka w karcie światowego rankingu. A potem ta postać nagle zaczyna opowiadać swoje marzenia na zgromadzeniu akcjonariuszy. 

Czy zdarza się to w naturze? Nie, tak się nie dzieje w przyrodzie. To tak, jakby na szczycie NATO Donald Trump stanął na podium i wspominał swoje ostatnie marzenie o wojnie nuklearnej czy coś w tym rodzaju. 

Forum w Davos, o którym mówi Jamie Dimon, odbyło się w dniach  21–24 stycznia, to znaczy, kiedy bardzo niewiele osób słyszało o koronawirusie, a logo zostało wynalezione dla niego w czasie, gdy zaprojektowano jedynie laboratorium biologiczne w Wuhan. Cóż lub gdzieś w tym czasie. Jednak:

Ogólnie rzecz biorąc, światowa społeczność teologiczna spisku nie ma wątpliwości, że Jamie Dimon nie tylko opowiedział jakiś sen, ale przekazał ważne przesłanie dotyczące epidemii.

Ta wiadomość jest jasna tylko dla ich własnych, dla tych, którzy są w tym znani. Znana technologia jest najprawdopodobniej bardzo niewielka, nawet wśród uczestników forum w Davos. Dlatego teraz jest bardzo interesujący dla wszystkich: co miał na myśli pan Dimon?

Najczęściej wyrażana wersja łączy tę wiadomość z początkiem krachu na rynku globalnym, który najwyraźniej już się rozpoczął. Tak więc w poniedziałek Dow spadł o 1000 punktów, we wtorek o 900 punktów, a teraz jest środa i Dow, podobnie jak wszystkie inne indeksy, nadal spada:

Niemniej jednak niektórzy teoretycy spisku uważają, że przesłanie należy interpretować bezpośrednio.

Tak więc już kilka tygodni po tym, jak świat dowiedział się o epidemii, w której zniknął pan Xi Jinping, który zakaszlał dzień wcześniej. Potem znów pojawił się na ekranach, ale czy jest on czy tylko osobą podobną do niego, świat jeszcze nie wie. 

Teraz epidemia rozpoczęła się w Iranie – i natychmiast zachorował szef lokalnego wydziału zdrowia publicznego, który dwa dni wcześniej spotkał się z wielkim irańskim najwyższym przywódcą. Nie jest już młody i zagrożony, a pacjent zaczyna rozprzestrzeniać koronawirusa na długo przed wystąpieniem objawów, więc Iran najprawdopodobniej będzie miał nowego wielkiego najwyższego przywódcę za trzy tygodnie.  

Tak jak rabin komentował epidemię, wirus jest wymieniony w przepowiedniach i wpłynie na większość ludzi, których wielu nie lubi. A ponieważ niewielu jest tych, którzy kochają wielkich najwyższych przywódców i skoro ich poddani, bardzo to uwielbiają – może to w jakiś sposób wpłynąć na występowanie. A potem nadchodzą wiadomości, które pan Dimon uznał za dobre, dlatego śledzimy rozwój wydarzeń. 

 

One thought on “Czy koronawirus jest globalistycznym narzędziem zastępującym elity?

  1. „czyżby, kto nie jest czyimś niewolnikiem, umrze?”. „czy, po co nam oni, jak wszystko po nich możemy mieć za darmo, i bez oddania ani jednego strzału?”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: