DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Nadszedł czas, aby przygotować się do wymiany globalnych strajków nuklearnych – FOTO, VIDEO .

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Wyświetleń: 4,514
Wiosną 2020 r. (Kwiecień-maj) NATO ogłosiło ogromne, bezprecedensowe nauczanie Defender Europe 2020, czyli „Defender of Europa 2020”. W szkoleniu weźmie udział 17 krajów sojuszu oraz Gruzja.

Łączna liczba zaangażowanych pracowników jest deklarowana jako 40 000 osób, z czego około 30 000 będzie pochodzić ze Stanów Zjednoczonych, a kolejne 10 000 będzie wystawianych przez inne kraje. Ćwiczenia odbędą się na terenie pasa 10 państw – od krajów bałtyckich po Gruzję.

Omówiliśmy to wszystko i nie tylko od momentu stworzenia naszego zasobu, ponieważ ilość sprzętu wysłanego na ćwiczenia jest tak ogromna, że ​​Pentagon potrzebował lat na jego naprawę, modyfikację i przeniesienie.

A teraz nadchodzi, jeśli nie czas Ch, to przynajmniej chwila prawdy, która lekko wytrzeźwie niektórych wielkich optymistów, którzy nieustannie kłócą się z nami i udowodnili, że wszystko to jest „rotacją” i „cięciem ciasta”. Materiał zebrany przez pana Radar77 pomoże nam w tym wytrzeźwieniu (osobny szacunek dla linku Yra1505 ). Więc:

Porty krajów uczestniczących w ćwiczeniach:

ARC
@ARCships
@3rd_Infantry vehicles and equipment being loaded onto @ARCships M/V Endurance last week @GaPorts in support of the upcoming @USArmyEurope exercise #DEFENDEREurope 20@US_TRANSCOM @hqSDDC

Zobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na Twitterze
18
20:51 – 13 lut 2020
Twitter Ads – informacje i Polityka prywatności
Zobacz pozostałe Tweety użytkownika ARC

USAG Bavaria

@USAGBavaria
#StrongEurope invites media to participate in a #DefenderEurope 20 event at noon, Feb. 21 at the Port of Bremerhaven, Germany. Journalists interested email: USArmyEurope.MediaDesk@mail.mil. Details at https://go.usa.gov/xdNww . Photo by Staff Sgt. Micah VanDyke (2017).

Zobacz obraz na Twitterze
19
23:44 – 14 lut 2020
Twitter Ads – informacje i Polityka prywatności
Zobacz pozostałe Tweety użytkownika USAG Bavaria

USTRANSCOM

@US_TRANSCOM
The key to conducting globally-integrated mobility operations is the dynamic synchronization of global mobility psture, global mobility capacity, and global command, control, and integration. #Togetherwedeliver @US_EUCOM @USArmyEurope #DefenderEurope @hqSDDC @3rd_Infantry

Zobacz obraz na Twitterze
50
07:00 – 14 lut 2020
Twitter Ads – informacje i Polityka prywatności
Ludzie o tym mówią: 15
Przednie skrzynie amerykańskich czołgów i wozów piechoty przygotowują się do załadunku:

Spartan Brigade

@SpartanBrigade
Soldiers from the 2nd Armored Brigade Combat Team conducted convoy operations to the port of Savannah in preparation for #DEFENDEREurope. The exercise is the largest deployment of U.S.-based forces to Europe for an exercise in the more than 25 years.#SendMe #ROTM

Zobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na Twitterze
62
23:41 – 5 lut 2020
Twitter Ads – informacje i Polityka prywatności
Ludzie o tym mówią: 34

qalko
@qalko
20.000 ABD Askeri yola çıktı.

Önceki mesajım:https://t1p.de/83r9 #DefenderEurope #AvrupaSavunma #ABDaskeri

Osadzony film
14:22 – 12 lut 2020
Twitter Ads – informacje i Polityka prywatności
Zobacz pozostałe Tweety użytkownika qalko
Pociągi z niemieckimi pojazdami opancerzonymi jeżdżą do Polski i Litwy:

Lars Wienand

@LarsWienand
Heute: Bundeswehr zeigt, wie sie für #DefenderEurope US-Kettenfahrzeuge verlegt. 1250 Rad- und Kettenfahrzeuge kommen in Bergen vom Gleis auf Schwertransporter.

Zobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na Twitterze
7
12:19 – 12 lut 2020 · Bundeswehr Bergen
Twitter Ads – informacje i Polityka prywatności
Zobacz pozostałe Tweety użytkownika Lars Wienand
Pociągi z amerykańskim wyposażeniem podążają w tym samym kierunku:

Sprzęt jest również transportowany drogą:

5REME
@5BnREME
Interoperability trials complete, UK heavy equipment transporter (HET) support to #DefenderEurope begins with loading of US main battle tanks in Germany. @21stTSC @104Bde @OC_19_Tanks

Osadzony film
79
08:01 – 11 lut 2020
Twitter Ads – informacje i Polityka prywatności
Ludzie o tym mówią: 21
I to jeszcze nie wszystko – są też tweety na temat lotnictwa i transferu personelu.

W artykułach dotyczących tych ćwiczeń gazety piszą, że od 25 lat w NATO nie było tak dużych manewrów. To jest napisane przez ludzi, którzy mają teraz 30 lat i ze względu na swój wiek nie pamiętają, co się stało w 1995 roku. Wszyscy dobrze pamiętamy i zapewniamy naszych czytelników, że Europa nie widziała rozmieszczenia sił i zasobów na taką skalę od 1981 r .:

Jak widać z wideo, są to ćwiczenia, które odbyły się w ZSRR. Nazywano je West 81 i były porównywalne w skali do operacji II wojny światowej. NATO nigdy nie przeprowadzało takich manewrów.

I jakoś zbiegło się to tak interesująco, że w czasie rozmieszczenia NATO w Europie Turcja rozmieszczała się w Syrii. A w Chinach epidemia koronawirusa, podczas której zapomnieli o Tajwanie, Morzu Południowochińskim i wszystkim innym. I jeszcze nie dzisiaj, więc Betelgeuse wybuchnie jutro. A 2 marca w Izraelu planowane są wybory, które prawdopodobnie zostaną przełożone z powodu koronawirusa, ale przed którym, zgodnie z przepowiedniami, nadejdzie Mashiach.

Ogólnie rzecz biorąc, na świecie zbliża się dość niepokojąca sytuacja i wydaje się, że nadszedł czas, aby wskoczyć do łodzi i wypłynąć w morze, uciec, aby ukryć się w lesie lub, jeśli masz, w bunkrze. Niemniej jednak nie widzimy, oprócz epidemii, istotnych powodów niepokoju.

Według wielu przepowiedni, rozpocznie się trzecia wojna światowa w pełnym formacie, jak myśli wielu ludzi, gdzieś późnym latem – wczesną jesienią (tak właśnie wyglądała natura w ludzkich wizjach). Ponadto Arktyka topnieje najsilniej w tym samym czasie, co daje USA możliwość wykorzystania tam strategicznych okrętów podwodnych.

W ten sposób III wojna światowa może się zdarzyć gdzieś w sierpniu i wrześniu danego roku, po którym nastąpi wojna między Rosją a Chinami. Wizje mistyków w tym zapisie mówią o zabrudzeniach i śniegu, to znaczy będzie gdzieś granica zimy i wiosny / jesieni, choć nie wiadomo również, który rok.

Wychodząc z tego, uważamy, że globalna wymiana uderzeń nuklearnych właśnie tej wiosny jest niezwykle nieprawdopodobna, jednak wszystkie warunki wstępne globalnego konfliktu (na przykład regionalne operacje wojskowe) mogą zostać utworzone w ciągu najbliższych 6 miesięcy, więc śledzimy rozwój wydarzeń.

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: