DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

40 krematoriów polowych nie jest już w stanie sobie poradzić, a ludzie w Wuhan zostają spaleni żywcem.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W poniedziałek, 24 lutego, nadeszły dwie bardzo dobre wiadomości z Chin, zgodnie z którymi nie tylko liczba chorych / zmarłych zaczęła się tam zmniejszać, ale także lekarzom udało się stworzyć szczepionkę przeciwko Covid-19.

Jednak gracze z wymiany albo nie czytają chińskich gazet, albo wykorzystują je do innych celów, ale na tle tych zachęcających wiadomości Dow przekroczył próg psychologiczny minus 1000 i najprawdopodobniej będzie nadal spadał 25 lutego. A wraz z nim inne wskaźniki.

Jedyną rzeczą, która obecnie rośnie na świecie, jest koncentracja SO2 nad Wuhan:

Ekran wykonano o 3 rano czasu moskiewskiego, stężenie siarki w epicentrum spalania jest niewiarygodne i zbliża się do 2000 mikrogramów na metr sześcienny.

Podobne niebo nad Wuhan było już kilka tygodni temu, kiedy do miasta wysłano 40 mobilnych krematoriów.

Ponieważ rośliny są wyposażone w system filtrów, stężenie siarki spadło do 700 mikrogramów na metr sześcienny i nie wzrosło powyżej 1000. Ale teraz wszystko wróciło i jest jeszcze więcej zanieczyszczeń niż wcześniej.

To sprawia, że ​​myślimy, że krematoria z ładunkiem 2000 – 3000 ciał dziennie nie są już w stanie sobie poradzić, a spalanie odbywa się przy użyciu prostszej technologii, która zapewnia tak silną emisję SO2. Epicentrum emisji znajduje się w jakiejś strefie przemysłowej, gdzie na mapie znajduje się wiele budynków przypominających elektrociepłownie i spalarnie odpadów, więc najwyraźniej tam spala się dodatkowy strumień ciał.

Podobna sytuacja ma miejsce w Chongqing – mieście liczącym ponad 30 milionów mieszkańców:

Do tej pory miasto nie dociera do Wuhan, a stężenie SO2 zbliża się do 1500 miligramów na metr sześcienny tylko w epicentrum, ale wydaje się, że już tam zaczęło się palenie. A najgorsze jest to, że wielu ludzi wciąż pali się żywcem:

Jak informuje ta kobieta, wiele razy widziała, jak ludzie w poważnym stanie byli pakowani do ceremonii pogrzebowych bez ceremonii. I jak wiemy, te torby zostały zabrane do krematorium, gdzie rozkaz, aby spalić ciała tak szybko, jak to możliwe i na dłużej niż kilka godzin nie zatrzymali się na noszach. Dlatego jeśli ktoś nie miał czasu na śmierć w tym czasie, wysłał go żywego do pieca.

Chociaż ta kobieta mówi niejako o odosobnionych przypadkach, które osobiście zauważyła, w rzeczywistości sytuacja z wrzucaniem żywych ludzi do pieca w Chinach jest najprawdopodobniej ogromna.

Jeśli nie mówimy o osobach starszych, zwykle ludzie umierają w szpitalach, gdzie istnieje pewna procedura diagnozowania zgonu i są do tego EKG i inne urządzenia. W skrajnym przypadku lekarz może obserwować oddech i słuchać serca, ale dla ciężkich pacjentów ta metoda jest niewiarygodna.

Teraz wyobraź sobie szpital, w którym ludzie umierają setki dziennie. Kto w każdym przypadku będzie przekonany, że dana osoba zmarła? A jeśli jakieś łopaty policyjne znalazły mężczyznę na ulicy i, ich zdaniem, nie żyje? Co zostanie zabrany do szpitala w celu wyjaśnienia? Nie, od razu pakują go w torbę i zabierają do krematorium.

W sieciach społecznościowych jest wiele filmów, w których ludzie nie chcą poddawać się kwarantannie tak bardzo, że walczą z policją. Zachowanie jest bardzo dziwne, ponieważ ludzie są prawdopodobnie chorzy i nie ma ryzyka kwarantanny. Dlaczego się opierać?

I najwyraźniej opierają się, ponieważ mieszkańcy Wuhan są dobrze poinformowani o tym, jak martwi są pakowani w plastikowe torby, ponieważ miasto jest pełne plotek. Dlatego jeśli dana osoba zachorowała i zmarła w domu – umarł cicho i bez udręki. Ale jeśli zostanie wysłany do „kwarantanny”, istnieje duże prawdopodobieństwo, że ktoś zostanie spalony żywcem.

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: