DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Partia CDU kanclerza Merkel wybiera nowego lidera w kwietniu”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BERLIN (AP) – Chrześcijańsko-Demokratyczna Unia niemieckiej kanclerz Angeli Merkel wybierze nowego przywódcę pod koniec kwietnia, podali w poniedziałek przedstawiciele partii.

Obecna szefowa partii Annegret Kramp-Karrenbauer była preferowanym spadkobiercą Merkel, ale wcześniej w tym miesiącu ogłosiła, że ​​ustąpi i nie będzie starała się zostać kolejnym kanclerzem w wyborach w 2021 r.

Decyzja zapadła po serii słabych pokazów w wyborach państwowych i niepowodzeniu Kramp-Karrenbauera, który jest także niemieckim ministrem obrony, w celu ustanowienia władzy nad partią.

Trend ten utrzymywał się w niedzielę po wyborach stanowych w Hamburgu, gdzie CDU odnotowało spadek poparcia o 4,7 punktu procentowego do ogólnego poziomu 11,2%, co plasuje partię za rosnącą liczbą Zielonych i Socjaldemokratów.

Według Krampa Karrenbauera był to „gorzki wieczór”.

Jej następcami są trzej faworyci – były lider grupy parlamentarnej Friedrich Merz, Armin Laschet, gubernator najbardziej zaludnionego kraju w Niemczech, Nadrenia Północna-Westfalia i minister zdrowia Jens Spahn.

Merz planował oficjalnie ogłosić swoją kandydaturę we wtorek, a Laschet i Spahn jeszcze tego nie zrobili. Czwarty kandydat, były minister środowiska Norbert Roettgen, ogłosił w zeszłym tygodniu, że będzie starał się o kierownictwo CDU.

Wybór nowego lidera zostanie dokonany na specjalnym spotkaniu partyjnym w Berlinie 25 kwietnia, powiedział Kramp-Karrenbauer.

Chrześcijańscy Demokraci prowadzą ogólnokrajową kampanię z jedyną bawarską chrześcijańską unią społeczną, a obie partie będą musiały wspólnie zdecydować o wspólnym kandydacie na kandydata na kanclerza.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: