DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Znakomita nowa książka o dziwacznych zatruciach Skripal w Wielkiej Brytanii dociera do prawdy (John Helmer)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_2

Minęły dokładnie dwa lata, odkąd przypadek dwóch Rosjan, Siergieja i Julii Skripal, rozpoczął się ich upadkiem na ławce w parku w środku Anglii po południu 4 marca 2018 r.

W ich rocznicę należy opowiedzieć tę historię. Ale to nie jest historia tego, co się stało. Jest tak, ponieważ jedyni ludzie, którzy potrafią to powiedzieć, Skripale, są zamknięci w izolacji, strzeżeni przez zdeterminowanych mężczyzn pod tajnym rozkazem rządu.

Zamiast tego jest to historia tego, co się nie wydarzyło – okazało się, że tak się nie stało, ponieważ okolicznościowo było to zupełnie niemożliwe; oraz ponieważ dokumenty prawne uzasadniające, że nie zostały podpisane przez sędziego, przetestowane w sądzie lub publicznie udostępnione.

Fakty, które widziałeś, słyszałeś lub czytałeś o incydencie z 4 marca 2018 r., Zostały sfałszowane. Wszystko, co z nich wypływa, jest również fałszywe. Zrozumienie tego jest początkiem innej historii, a więc czymś solidnym do pracy – do tej pory nie przeoczonym; bardziej jak widziane, ale niedowierzane. Jakby prawda była fikcją, a prawda fikcją.

Jest to opowieść o tym, jak największe i najdłuższe śledztwo we współczesnej historii Wielkiej Brytanii zakończyło się ściganiem bez dowodów zbrodni, broni, miejsca zbrodni, a nawet ofiar przestępstw. Istnieją zarzuty; dowody dopuszczalne w brytyjskim sądzie nie istnieją. To znaczy, oskarżenie, które nie zostanie przedstawione w sądzie, bez sędziego i ławy przysięgłych; bez świadków pod przysięgą; i brak wyroku. To wcale nie jest ściganie.

Innymi słowy, podobnie jak rząd brytyjski, jego sojusznicy za granicą i wszystkie środki masowego przekazu bez wyjątku, są kłamstwem. Okazuje się, że ofiary są przetrzymywane w brytyjskim więzieniu, w tajnym miejscu, w odosobnieniu, bez dostępu do prawników w celu ich obrony, bez kontaktu z rodzinami lub przedstawicielami konsularnymi państwa, którego paszporty posiadają. Żaden sąd ich nie osądził ani nie skazał na tę karę.

 Premierzy Theresa May i Boris Johnson kłamali.

 MI6, Secret Intelligence Service, kłamał.

 BBC skłamał.

Koroner złamał prawo.  

 Policja i prokuratorzy sfałszowali dowody.

Rosyjscy agenci wywiadu próbowali uratować Siergieja Skripala, ale zostali udaremnieni. To historia tego, co się nie wydarzyło, i prawdy o tym, co się stało. 

CO MÓWIĄ Krytycy

  • „Straciłeś mnie John” – Mark Urban,  BBC
  • „Inne książki pojawią się na Skripals, ale będą się starały dopasować teksturę badań Urbana, jego wiedzy na zapleczu” –  The Times

  • „Są ludzie, którzy dokładnie wiedzą, co się stało i którzy czekają na swój czas, zanim ujawnią wszystko. Nie jestem taką osobą i nie chciałbym być, ale wierzę, że tacy ludzie istnieją ”- Rob Slane,  Blogmire

  • „Jeden z najbardziej doświadczonych zagranicznych dziennikarzy w Moskwie, John Helmer mieszka w Rosji od 30 lat i wie o tym więcej niż to konieczne” – Andrei Shitov, główny obserwator polityczny,  Tass

  •  „Książka wyjaśnia, dlaczego nie powiedziano prawdy, choć znana,” – Katrina van den Heuvel, redaktor naczelna  The Nation,  Nowy Jork.

  • „Wybierasz martwego człowieka, który nie może sam odpowiedzieć” – Joe Lauria, redaktor,  Consortium News

  • „[John Helmer jest] znanym teoretykiem spisku” – Jeremy Kinsman, były ambasador Kanady w Rosji, doradca premiera Justina Trudeau ds. Polityki zagranicznej.


Rosja Insider

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: