DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

WŁOCHY PANDEMIA – WOJSKO POLICJA NA ULICACH

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Policja, wojsko i inne służby porządkowe we Włoszech będą egzekwować przestrzeganie specjalnych kroków, podjętych przez rząd w związku z kryzysem sanitarnym, wywołanym przez szerzenie się koronawirusa – zapowiedział premier Giuseppe Conte.

We Włoszech jest już ponad sto przypadków zarażenia koronawirusem – podały w niedzielę media za lokalnymi władzami. To najwyższy w Europie. Najwięcej zachorowań jest w regionie Lombardia na północy – chorych jest tam 89 osób. W ostatnich dniach zmarło dwoje siedemdziesięciolatków.

Patrole i punkty kontrolne na ulicach

Liczba zachorowań rośnie w bardzo szybkim tempie. Drugim regionem, w którym potwierdzane są kolejne przypadki, jest Wenecja Euganejska.

W sobotę rząd wydał specjalny dekret, w którym zabroniono między innymi wstępu do gmin-ognisk zachorowań w regionach Lombardia i Wenecja Euganejska oraz ich opuszczania. Obecnie jest ich 11.

– Oczywiście rozmieścimy patrole i punkty kontrolne, by zapewnić przestrzeganie zasad. Już upoważniliśmy do tego siły porządkowe, a jeśli okaże się to konieczne, wyślemy także wojsko – oświadczył premier.

„Czy chcemy zrobić z Włoch lazaret?”

Następnie dodał, że władze „bardzo liczą na współpracę ze strony obywateli”. Conte podkreślił zarazem, że podjęte zostaną wszystkie niezbędne kroki, aby w pełni realizowane było rozporządzenie dotyczące obecnego kryzysu.

Francja przygotowuje się na epidemię w Europie

Na możliwość wybuchu epidemii koronawirusa w Europie przygotowuje się Francja. Francuski minister zdrowia Olivier Veran w wywiadzie dla „Le Parisien” powiedział, że prawdopodobieństwo pojawienia się nowych przypadków zakażenia koronawirusem we Francji „jest bardzo duże”. – Epidemia? Tak, przygotowujemy się na nią – oświadczył minister.

Veran zapewnił, że we Francji stale rośnie ilość laboratoriów, wyposażonych w testy diagnozujące koronawirusa, a celem jest osiągnięcie wydajności kilku tysięcy analiz dziennie. Obecnie we Francji możliwe jest przeprowadzenie 400 takich testów dziennie.

– Jeśli epidemia dotrze do Europy, chcę, abyśmy mieli pełne możliwości operacyjne – zapewnił szef resortu zdrowia.

PAP

co będzie w najbliższym czasie tu

STREAM – 14.02.2020 – USA I NATO SZYKUJE SIE DO ZARZĄDZANIA PODCZAS PANDEMII

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: