DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Stany Zjednoczone potwierdziły 35 przypadków koronawirusa w 8 stanach.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Oto, co wiemy o wszystkich pacjentach w USA.

Screenshot_2

Eksperci twierdzą, że świat zbliża się do punktu zwrotnego koronawirusa 78 000 potwierdzonych przypadków, gdy Włochy i Iran starają się powstrzymać poważne epidemie

Screenshot_1

Daegu w Korei Południowej. Zdjęcie: Lim Hwa-young / AP

Świat szybko zbliża się do „punktu krytycznego” w rozprzestrzenianiu się koronawirusa, według ekspertów, którzy ostrzegają, że choroba wyprzedza wysiłki, aby ją powstrzymać, po poważnych wybuchach zmusiła Włochy i Iran do wprowadzenia surowych ograniczeń w podróżach wewnętrznych i prezydenta Korei Południowej ustawił kraj na czerwony alarm.

Niektóre kraje najbardziej dotknięte wirusem starają się powstrzymać jego rozwój dwa dni po tym, jak Tedros Adhanom Ghebreyesus, dyrektor generalny Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), powiedział, że społeczność międzynarodowa musi działać szybko, zanim zamknie się zawężające się „okno możliwości” całkowicie.

Biorąc pod uwagę prawie 78 000 przypadków Covid-19 obecnie potwierdzonych na całym świecie, eksperci twierdzą, że sytuacja wkrótce osiągnie próg krytyczny.

W 11 miastach na północy Włoch od piątku wieczorem zamknięto 50 000 osób, a policja patroluje ulice, a grzywny nakładane są na każdego, kto zostanie przyłapany na wjeździe lub wyjeździe. W Iranie władze nakazały zamknięcie szkół, uniwersytetów i innych ośrodków edukacyjnych w 14 prowincjach jako „środek zapobiegawczy”.

W niedzielę prezydent Korei Południowej, Jae-in, umieścił kraj w „czerwonej pogotowiu” po tym, jak poinformował o swojej piątej śmierci i ponad 123 nowych przypadkach koronawirusa, zwiększając całkowitą liczbę zakażonych do 556.

I czterech z 32 brytyjskich i irlandzkich pasażerów statku wycieczkowego Diamond Princess, którzy w sobotę przylecieli do Wielkiej Brytanii, pozytywnie przeszło Covid-19, powiedział w niedzielę dyrektor medyczny Anglii. Podnosi całkowitą liczbę potwierdzonych przypadków w Wielkiej Brytanii do 13.

Podczas gdy liczba pacjentów na całym świecie rośnie, niektóre klastry wirusów nie wykazały żadnego oczywistego związku z Chinami, przez co eksperci nie mogą ustalić, gdzie zaczęli.

Paul Hunter, profesor medycyny na University of East Anglia i autorytet w sprawie nowej infekcji koronawirusem, powtórzył ostrzeżenie Tedrosa i powiedział, że czas na powstrzymanie choroby dobiegł końca.

„Dyrektor generalny WHO ostatnio mówił o zawężeniu okna możliwości kontrolowania obecnej epidemii” – powiedział. „Punkt zwrotny, po którym nasza zdolność do zapobiegania globalnej pandemii kończy się po ostatnich 24 godzinach”.

Policjant i zamaskowany biesiadnik
 Funkcjonariusz policji i zamaskowany biesiadnik na opuszczonym karnawale w Wenecji. Zdjęcie: Manuel Silvestri / Reuters

Hunter powiedział, że podczas gdy liczba przypadków spada w Chinach, gdzie wybuchła epidemia, w weekend minęły „wyjątkowo niepokojące wydarzenia w innych krajach”.

Powiedział, że gwałtowny wzrost liczby przypadków w Korei Południowej był jak dotąd bezprecedensowy w przypadku epidemii, dodając: „Identyfikacja dużego skupiska przypadków we Włoszech jest dużym zmartwieniem dla Europy i możemy spodziewać się, że zidentyfikowanych zostanie jeszcze kilka innych przypadków w następne kilka dni.”

Hunter powiedział również, że sytuacja w Iranie może mieć poważne konsekwencje dla Bliskiego Wschodu. „Kolejnym problemem związanym ze sprawami irańskimi są szersze konflikty zbrojne w regionie” – powiedział.

Dr Robin Thompson, młodszy pracownik naukowy w dziedzinie epidemiologii matematycznej na uniwersytecie w Oxfordzie, zauważył, że liczba przypadków we Włoszech podwoiła się między piątkiem a sobotą. „To ważny etap wybuchu koronawirusa” – powiedział. „Szybka izolacja nawet łagodnych przypadków na dotkniętych obszarach jest ważna dla zapobieżenia znacznemu przenoszeniu się osób między osobami w Europie. Bardzo ważne jest przestrzeganie wytycznych zdrowia publicznego. ”

Dwie osoby zmarły na wirusa we Włoszech od piątku i obecnie zgłoszono ponad sto przypadków, większość z nich skupiała się wokół małego miasteczka Codogno, około 40 mil na południowy wschód od Mediolanu.

Mieszkańcy dotkniętych obszarów mają teraz do czynienia z tym, co powiedział premier Giuseppe Conte, że tygodnie mogą być zamknięte. Ostatnie dwa dni karnawału w Wenecji zostały odwołane, a także tydzień mody w Mediolanie.

Iran odnotował osiem zgonów z powodu wirusa, co jest najwyższą liczbą ofiar wśród wszystkich krajów poza Chinami. Ostatnie trzy zgony zgłoszone w niedzielę były wśród 15 nowych potwierdzonych przypadków, co spowodowało wzrost ogólnej liczby zakażeń do 43. Cztery nowe infekcje nawiedziły stolicę Teheranu, siedem w mieście Kom, dwa w Gilan i po jednej w Markazi i Tonekabon , powiedział rzecznik ministerstwa zdrowia, Kianoush Jahanpour.

Pakistan odpowiedział, zamykając granicę lądową z Iranem, podczas gdy Afganistan powiedział, że wstrzymuje podróż do Iranu „w celu zapobieżenia rozprzestrzenianiu się nowatorskiego? Koronawirusa i ochrony społeczeństwa”. Turcja zamknęła również swoje granice i zapowiedziała, że ​​zatrzyma loty, dodając, że wszystkie autostrady i linie kolejowe na granicy zostaną zamknięte w niedzielne popołudnie.

Tymczasem Jordania nie zezwoli na wjazd obywateli Chin, Iranu i Korei Południowej oraz innych cudzoziemców podróżujących z tych krajów w odpowiedzi na śmiertelny wybuch.

Podziel się swoimi historiami

Jeśli dotyczy Cię to lub masz jakieś informacje, chcielibyśmy usłyszeć od ciebie. Możesz się skontaktować, wypełniając poniższy formularz, anonimowo, jeśli chcesz lub skontaktuj się z nami  za pośrednictwem WhatsApp  ,  klikając tutaj  lub dodając kontakt +44 (0) 7867825056. Tylko opiekun może zobaczyć twoje uwagi, a jeden z naszych dziennikarzy może się z tobą skontaktować w celu dalszego omówienia. 

Ogłaszając swoją decyzję o podniesieniu poziomu alarmowego Korei Południowej w niedzielę, Moon powiedział, że rząd i lokalne władze nie powinny się wahać przed podjęciem „bezprecedensowych, potężnych” działań w celu powstrzymania choroby wirusowej bez ograniczenia „przepisami”.

Gdy jego kraj walczył o powstrzymanie wybuchu w mieście Daegu, prezydent określił nadchodzące dni jako „bardzo ważny moment”, powiedziała agencja informacyjna Yonhap. Spośród 123 nowych przypadków 75 dotyczyło kościoła Shincheonji w Daegu, czwartym co do wielkości mieście w kraju, oraz sąsiedniego szpitala.

Do Korea Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom mówili, że umieszczone ponad 9.000 członków Shincheonji w self-kwarantanny i tysiące wiernych zostały pod kątem wirusa.

Pytania i odpowiedzi

Jak mogę uchronić się przed epidemią koronawirusa?

Podniesienie poziomu alarmowego nastąpiło, gdy minister rządu Japonii przeprosił, gdy kobieta pozwoliła w sobotę opuścić statek wycieczkowy Diamond Princess z przebojem koronawirusa, który w sobotę uzyskał pozytywny wynik infekcji, podnosząc więcej pytań na temat zarządzania tym ogniem przez kraj .

Ostrzegając, że epidemia wirusów w Chinach jest „nadal ponura i złożona”, chiński prezydent Xi Jinping wezwał w niedzielę do wzmożenia wysiłków w celu powstrzymania epidemii, ożywienia przemysłu i zapobieżenia zakłóceniu przez wiosnę sadzenia upraw. Według agencji prasowej Xinhua Xi bronił reakcji rządzącej partii komunistycznej jako „na czas i skutecznie” podczas wideokonferencji z urzędnikami odpowiedzialnymi za prace przeciw chorobie.

„Obecna sytuacja epidemiologiczna jest nadal ponura i złożona”, powiedział Xinhua. „Zapobieganie i kontrola są na najbardziej krytycznym etapie”.

  • AFP i Associated Press przyczyniły się do powstania tego raportu

The Guardian

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: