TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-2090332 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

OFIARY SYSTEMU – PIOTR RYBAK, TEODOR KUDŁA, ADOLF KUDLIŃSKI – FOTO, VIDEO

The following two tabs change content below.
Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE ! UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛                                     drobnym  datkiem, z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW  Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡    ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Screenshot_6

Screenshot_7

Screenshot_2

PIOTR RYBAK I TEODOR KUDŁA
PO ROZPRAWIE W OŚWIĘCIMIU
19 II 2020


PRZED MANIFESTACJĄ W SPRAWIE ZASOBÓW NATURALNYCH
W WARSZAWIE 21 II 2020

Pierwszy polski preppers, Adolf Kudliński skazany na 6 miesięcy bezwzględnego więzienia. W dniu 20 lutego 2020 roku Sąd Rejonowy w Starachowicach wydał wyrok 6 miesięcy pozbawienia wolności za mowę nienawiści dla Adolfa Kudlińskiego ! 🤬🤬

Wyrok

20 lutego 2020r odbyła się rozprawa w Starachowickim sądzie. Będziemy apelować Uzasadnienie sądu:

Adolf Kudliński skazany na 6 miesięcy więzienia!

Adolf Kudliński ofiarą systemu! Pełna relacja z Sądu Rejonowego i wyrok

Tworzymy magazyny żywności i ruszamy ze zbiórką na ten cel: https://zrzutka.pl/t2wfym

Planujemy rowniez ze zbiorek otworzyc wlasna platforme internetowa na ktorej nie bedzie cenzury. … Liczymy na Wasze wsparcie! Fundacja Słowiańskie Powroty z siedzibą w Orzechówce, ogłosiła zbiórkę pieniędzy w celu utworzenia rezerw strategicznych dla narodu polskiego na wypadek kryzysów, klęsk żywiołowych , zagrożenia bezpieczeństwa naszego państwa, zdrowia Polaków oraz innych nieprzewidywalnych zdarzeń. Rezerwy te będą stanowiły zapasy: wody, żywności oraz leków.

W dalszej kolejności , w ramach dostępności środków planujemy zakup surowców, urządzeń , maszyn, pojazdów, budowę obiektów magazynowych i innych. Właścicielami utworzonych REZERW STRATEGICZNYCH na terenie województw, powiatów, gmin i sołectw będą ich mieszkańcy, natomiast administratorami tychże zapasów będą Przedstawiciele naszej Fundacji.

Nasze Oddziały działają już na rzecz ludności lokalnej, dostarczając żywność osobom potrzebującym.

Prezes Fundacji Słowiańskie Powroty, AK Specjalnie na Wasze życzenie zrobiliśmy dodruk książki pt. PRZETRWAĆ. Aby ją otrzymać prosimy o darowizny w kwocie minimum 25 PLN na konto

Fundacji Słowiańskie Powroty KRS 0000706371 z tytułem „darowizna – ksiazka- oraz DOKŁADNY adres na który mamy wysłać książkę wraz kodem pocztowym”:

PKO BP 55 1020 2629 0000 9202 0366 0040

DLA PRZYPOMNIENIA KIM JEST TEODOR KUDŁA

Wykonawcy:
ROBERT TEODOR KUDŁA – tenor, patriota, opozycjonista, uczestnik wydarzeń w marcu 1968, grudniu 1970 i sierpniu 1980 w Stoczni Gdańskiej. Prześladowany w szykanowany, wielokrotnie więziony i internowany. Zwalczany i odrzucony, ,,niepoprawny politycznie” obrońca wszystkiego co Polskę stanowi.
Gościnnie – EWA JAROSZ – sopran, solistka chóru św. Grzegorza przy parafii pw. Zmartwychwstania Pańskiego w Gdańsku – Wrzeszczu.

Czcimy naszym śpiewem i modlitwą pamięć ofiar katastrofy, domagając się w ten sposób prawdy i prosząc Boga o pomoc w wyjaśnieniu przyczyn tej tragedii.

Płytę można zamówić pod numerem telefonu +48 511 477 213

NIE PRZEPRASZAM ZA JEDWABNE !


R.Teodor Kudła o żydach w Polsce

„Robert” Teodor Kudła – Gorycz Polskich przemian

Kiedyś audycje p Piotra Korczarowskiego wyglądały tak ..

Żydowski monopol na Auschwitz

W Państwowym Muzeum Auschwitz-Birkenau skandal goni skandal. To wątpliwa zasługa dyrektora Piotra Cywińskiego, którego irracjonalne decyzje co jakiś czas podgrzewają atmosferę w Polsce. Dość wspomnieć, że w ubiegłym roku, podczas 78. rocznicy pierwszego transportu Polaków do obozu Cywiński próbował zakazać odegrania hymnu państwowego pod ścianą śmierci. Wcześniej, w 70. rocznicę wyzwolenia KL Auschwitz dyrektor muzeum nie zaprosił rodziny Witolda Pileckiego twierdząc, że: „wszystkich zaprosić się nie da”. Cywińskiemu przeszkadzały odprawiane na terenie obozu msze, a ostatnio nawet polskie flagi! Przedstawiciele Stowarzyszenia Rodzin Polskich Ofiar Obozów Koncentracyjnych nie otrzymali zgody na udział w międzynarodowych uroczystościach 74. rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau. Nieoficjalnie mówi się, że przyczyną była flaga Polski, która miała ze sobą jedna z delegatek Stowarzyszenia podczas ostatnich obchodów. Kiedy sprawa nabrała rozgłosu w mediacje włączyć się minister Gliński. Początkowo obiecywał, że sprawę załatwi, ale wypracowany przez jego biuro kompromis zakłada tylko kilka wejściówek dla reprezentantów rodzin polskich ofiar. Pikanterii całej sprawie dodaje jeszcze fakt, że popularny w Polsce izraelski lobbysta Jonny Daniels zaproponował ostatnio przekształcenie muzeum obozu Auschwitz-Birkenau w eksterytorialną placówkę pod międzynarodowym zarządem. Zarządzać obozem chciałyby również władze Izraela, które od lat prowadzą politykę fałszowania historii i przerzucania winy z nazistowskich Niemiec na Polskę. Bez względu na status placówki rewizja historii ma miejsce już teraz, na naszych oczach. Zagraniczne wycieczki bombardowane są informacjami o tragedii Żydów, ale o polskich ofiarach obozu trudno się dowiedzieć. Nawet pawilon poświęcony tragedii Polaków, gdzie praktycznie po raz pierwszy można się dowiedzieć, że obóz znajdował się na terenie okupowanej przez Niemców Polski, jest w stanie urągającym powagi miejsca. Od lat nie przeprowadzano tam remontów. Jest tam zimno, wilgotno, ponuro, a ze ścian straszą zdjęcia i kroniki drukowane jeszcze w PRL.

Z całą pewnością nie można pozwolić na kontynuację tego stanu rzeczy, dlatego szereg polskich środowisk patriotycznych wybiera się w tym roku do Oświęcimia. Apelują, aby 27 stycznia zabrać ze sobą flagę Polski.

Proszę z kim robi wywiady emisja tv za nasze pieniądze….

Niewielu ludzi wzbudza ostatnio takie zainteresowanie jak polonistka, publicystka, stylistka, vloggerka, dziennikarka, samorządowiec i… a może przede wszystkim, córka gen. Wojciecha Jaruzelskiego, Monika Jaruzelska, której kanał stał się ostatnio hitem Internetu dzięki serii wywiadów przeprowadzonych z prawicowymi politykami. Rozmowy te cechował duży spokój, niezwykła kultura, chęć zrozumienia drugiego człowieka oraz wnikliwość analizy. W krótkim czasie kanał Jaruzelskiej zyskał dużą popularność, a jej filmy osiągają setki tysięcy wyświetleń. Czy za owym fenomenem stoi fakt, że utożsamiana z lewicą kobieta udowodniła Polakom, że starcie światopoglądowe może nastąpić na niespotykanym dotychczas gruncie, czyli szacunku wobec rozmówcy i pragnieniu poznania jego intencji? Jeśli tak, to może być to sygnał dla zakończenia trwającej od lat wojny polsko-polskiej dzielącej ludzi na patriotów i zdrajców tylko ze względu na przekonania polityczne. Jaruzelska m.in. odnosi się z szacunkiem do tradycji katolickiej oraz wiernych Bogu ludziom, choć sama przyznaje, że jest ateistką. Nie uczestniczy jednak w agresywnych pochodach przeciw kościołowi, nie próbuje siłą zmieniać ludzkich zachowań, nie deklaruje, że wyznawane przez nią wartości są jedynymi właściwymi. Ona zadaje pytania i słucha. Dziś jednak sama wystąpi w roli gościa programu i dowiemy się co tak naprawdę myśli Monika Jaruzelska. Co sądzi o Polsce i Polakach. Jakie ma poglądy i czy ciąży na niej brzemię niechlubnych decyzji podjętych przez jej ojca. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z serii „Dokąd Zmierzamy”. Program poprowadzi Piotr Korczarowski.

Za Facebook/You Tube

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: