DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

XXVIII Gali Laurów Umiejętności i Kompetencji – Wśród wyróżnionych znaleźli się także: ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce Georgette Mosbacher

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

XXVIII Gali Laurów Umiejętności i Kompetencji, która tradycyjnie odbyła się w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Poznaliśmy nazwiska wszystkich osób nagrodzonych tymi prestiżowymi wyróżnieniami.

Ponad 20 osób, a także firm i instytucji odebrało w sobotę podczas gali w Zabrzu Laury Umiejętności i Kompetencji. Ten najważniejszy – Diamentowy – otrzymał w tym roku nestor śląskich lekarzy, wybitny nefrolog i endokrynolog prof. Franciszek Kokot.

Laury Umiejętności i Kompetencji to wyróżnienia przyznawane co roku przez środowiska gospodarcze ze Śląska i Opolszczyzny. Są symboliczną formą uznania dla wybitnych postaci świata nauki, biznesu, kultury i polityki. W tym roku podczas gali w Domu Muzyki i tańca wręczono je po raz 28.

„Bardzo się cieszę, że dożyłem tej chwili, kiedy ludzie bezpośrednio niezwiązani z medycyną dostrzegli mnie, a przede wszystkim mój zespół. Jestem dumny ze swojego zespołu, który stworzył nefrologię na Śląsku i w Polsce. Uważam, że ja osobiście na to nie zasługuję, tylko mój zespół na to zasługuje” – mówił skromnie prof. Kokot. Ocenił, że medycyna w Polsce jest na dobrym poziomie, szczególnie na Śląsku.

Pozostałe Laury – kryształowe, platynowe i złote – otrzymało ponad 20 innych osób i instytucji. Nagrodę specjalną – Orła Piastów Śląskich – kapituła przyznała metropolicie wrocławskiemu arcybiskupowi Józefowi Kupnemu i Politechnice Śląskiej, która obchodzi 75-lecie. Wśród wyróżnionych znaleźli się także: ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce Georgette Mosbacher oraz prezes PGNiG Jerzy Kwieciński.

Screenshot_3

Prezes organizującej galę Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach Tomasz Zjawiony ocenił, że uroczystości są co roku wyjątkowe i przyciągają tłumy dzięki nagradzanym osobom. „Warto przynajmniej raz w roku oddać honor tym, którzy rozwijając swoje kompetencje, pozwalają rozsławić nasz region” – wskazał.

W poprzednich latach Diamentowymi Laurami uhonorowani zostali m.in.: papież Jan Paweł II, prezydenci Lech Wałęsa, Bronisław Komorowski i Vaclav Havel, sekretarz generalny NATO Javier Solana, szef Komisji Europejskiej Jose Manuel Barroso, kard. Stanisław Dziwisz, abp Wiktor Skworc, Jan Nowak-Jeziorański, profesorowie: Bronisław Geremek, Zbigniew Brzeziński, Władysław Bartoszewski, Leszek Balcerowicz, a także wybitny kompozytor i dyrygent Krzysztof Penderecki. Rok temu nagrodę odebrał prof. Marian Zembala.

(PAP)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: