DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„„Ukraina to Europa epoki Średniowiecza” – Zełenski o czwartkowych zamieszkach w Nowych Sanżarach”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Prezydent Ukrainy Wołodymyr  skomentował  i zamieszki z udziałem mieszkańców w Nowych Sanżarach przeciwko umieszczeniu w miejscowym centrum medycznym Ministerstwa Spraw Wewnętrznych rodaków i obcokrajowców ewakuowanych z Chin z powodu koronawirusa. Stanowisko w tej sprawie zajął podczas ceremonii wręczenia nagród zwycięzcom konkursu o granty z Ukraińskiego Funduszu Startupowego.

„Przede wszystkim jako prezydent chcę pozdrowić wszystkich Ukraińców, którzy wczoraj wrócili do domu z chińskiego miasta Wuhan. Wszyscy, jestem pewien, życzymy im dobrego zdrowia i wierzymy, że w najbliższych tygodniach będą w domu ze swoimi krewnymi i bliskimi” – powiedział.

„Wciąż mówimy, że  to Europa, wczoraj, powiem wam szczerze, po niektórych wydarzeniach wydawało się, że niestety jesteśmy Europą epoki Średniowiecza. Nie zapominajmy, że wszyscy jesteśmy z wami – ludzie, a nie… Nie chciałbym teraz użyć niewłaściwego słowa” – dodał.

Zełenski zwrócił również uwagę, że wierzy, iż w najbliższym czasie Ukraińcy będą mieli „bardzo ważny i niezbędny Ukrainie i światu start-up, który nauczy niektórych obywateli człowieczeństwa, szacunku, jedności i… krytycznego myślenia”.

Przypomnijmy, 20 lutego w Nowych Sanżarach w obwodzie połtawskim doszło do protestu tamtejszych mieszkańców przeciwko umieszczeniu na kwarantannę w miejscowym centrum medycznym ich rodaków i cudzoziemców ewakuowanych z Chin. Protest przerodził się w zamieszki. Autobusy z ewakuowanymi i ochraniającą ich policję obrzucono kamieniami. Dziewięciu policjantów odniosło obrażenia. Policja wszczęła dwa postępowania karne, dotyczące udziału w zamieszkach i stawiania oporu. W związku z protestami do Nowych Sanżarów przybył premier Aleksij , który zapewnił, że wszyscy ewakuowani z Chin zostali zbadani i nie stwierdzono u nich żadnych objawów infekcji układu oddechowego. Wczoraj policja zwolniła 23 osoby z 24 aresztowanych podczas protestów.  ewakuowanych z Chin ma potrwać dwa tygodnie. Przez ten czas w centrum medycznym będzie przebywała minister zdrowia Ukrainy Zoriana .

Opr. TB, UNIANfot. https://www.president.gov.ua/

zrodlo:kresy24

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: