DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Szpital w Rybniku: strajk w placówce zawieszony do 2 marca

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Związki zawodowe z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku zawiesiły na tydzień  rozpoczęcie zapowiadanego na 24 lutego bezterminowego strajku w placówce. To efekt wczorajszych i dzisiejszych  rozmów związków zawodowych z pracodawcą prowadzonych z udziałem marszałka województwa śląskiego Jakuba Chełstowskiego.

Dopóki jest szansa na porozumienie, trzeba rozmawiać. Dzisiejsze negocjacje w szpitalu z udziałem marszałka  pokazały, że taka szansa jest, dlatego podjęliśmy decyzję o przesunięciu terminu rozpoczęcie bezterminowego strajku na 2 marca. Umówiliśmy się na kolejne rozmowy z marszałkiem i dyrekcją szpitala na 25 lutego – powiedział Piotr Rajman, przewodniczący „Solidarności” w WSS nr 3 w Rybniku.

Związki zawodowe z rybnickiego szpitala domagają się podwyższenia wynagrodzeń zasadniczych wszystkich pracowników placówki o 400 zł brutto. 13 lutego w placówce przeprowadzony został dwunastogodzinny strajk ostrzegawczy, w którym wzięło udział ponad 700 pracowników.

Piotr Rajman zaznacza, że po proteście dyrekcja szpitala zobowiązała się do rozpoczęcia negocjacji płacowych i przedstawienia swoich propozycji. To zobowiązanie nie zostało dochowane. Kolejne rozmowy prowadzone 17 i 18 lutego zakończyły się fiaskiem, dlatego strona związkowa zapowiedziała na 24 lutego strajk bezterminowy, jednocześnie zwracając się do marszałka o pilne działania w sprawie trudnej sytuacji i konfliktu w rybnickim szpitala.

Marszałek włączył się w próbę rozwiązania konfliktu. Pierwsze rozmowy z jego udziałem odbyły się 20 lutego w Katowicach, a 21 lutego były kontynuowane w Rybniku.

W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 3 w Rybniku na umowach o pracę zatrudnionych jest przeszło 1300 pracowników.

Źródło: Śląsko-Dąbrowska Solidarność
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: