DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

SYN DIABŁA JUŻ JEST W IZRAELU … Rabbi: Mesjasz jest już w Izraelu, ale rozmawiają z nim tylko nieliczni wybrani.(WIDEO)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Wieczorem 15 lutego izraelskie radio „Radio 2000” zaprosiło na wywiad w swoim cotygodniowym wydaniu znanego rabina Jakuba Zissgoltza, przyczyną którego stała się bardzo ważna wiadomość, którą rabin miał przekazać opinii publicznej.

Film video: https://youtu.be/1xsyoZ7xrWU ; 38:43;

Wywiad z krótkim tłumaczeniem zamieściło u siebie wiele izraelskich blogów, w szczególności Yeranen Yaakov , z którego wzięliśmy trochę tekstu i wideo, a Breaking Israel News, ze względu na znaczenie informacji, podjął się jego pełnego tłumaczenia na angielski.

Wywiad trwa około 40 minut, więc Breaking Israel News podzielił materiał na kilka części, z pierwszą częścią z nich chcemy teraz zapoznać naszych czytelników.

Aby było wiadomo o czym mowa, zaczniemy od wyjaśnienia, że ​​w judaizmie istnieje takie pojęcie jak ukryte pobożne osoby – (ros. –  скрытые праведники) – duchowe autorytety wspólnot religijnych, które nie mają żadnych formalnych ważnych statusów religijnych, ale których mimo to wszyscy bardzo słuchają, ponieważ oni jakby przekazują ludziom przesłania z góry.

A więc, jak mówi rabin Zissgoltz, te pobożne ukryte osoby wezwały go, aby zaczął informować społeczeństwo o szybkim pojawieniu się Mesjasza. W wywiadzie rabin mówi: „Rozpowszechnianie informacji o tym, że Mesjasz jest bliżej niż kiedykolwiek, jest kwestią życia i śmierci. Czy nie słyszeliście o Gogu i Magogu? Jest to to, co stanie się wkrótce. W tej chwili sytuacja jest bardziej wybuchowa, niż można to sobie wyobrazić”.

Następnie Rabin Zissgoltz powtórzył kilka ostatnich oświadczeń rabina Chaima Kaniewskiego (Chaim Kanievsky), jednego o największym autorytecie rabinów Izraela. W ciągu dwóch dziesięcioleci wygłosił on wiele proroctw, które, ku zaskoczeniu wszystkich, spełniły się. W szczególności około pięciu lat temu powiedział on, że „Mesjasz już jest u drzwi”, a teraz rabin Kaniewski informuje, że „Mesjasz jest już tu” i że on w jakiś niewiarygodny sposób komunikuje się z nim.

Następnie rabin Zissgoltz kontynuuje: „Więcej już nie podróżuję poza granice Izraela. Mesjasz jest tak blisko, że boję się, że mógłbym przegapić jego przybycie. Rabin Kaniewski powiedział, że Mesjasz jest tutaj, w Izraelu, ale nie podał dokładnego czasu, kiedy on się ujawni. Oznacza to, że Mesjasz jest tutaj, ale nie ma na razie jeszcze całej tej mocy, której potrzebuje, aby działać jako Mesjasz. Wszystkie znaki podane w Talmudie w tradycji żydowskiej już się spełniły. ”

Rabin Zissholtz cytuje także słowa ukrytych pobożnych osób o tym że:

a) W chwili obecnej znajdujemy się w trakcie Wojny Goga i Magoga, ale jak dotąd trwa ona głównie na płaszczyźnie duchowej. Tym niemniej jednak, obecnie nadeszła godzina wojny fizycznej i wszystkie operacje wojskowe z poprzednich lat w porównaniu z tą wojną, będą jak drobne bryzgi przed potopem.

b) Będzie również wojna z Iranem, ale Izrael nie będzie bezpośrednio w nią zaangażowany. Najprawdopodobniej wojna rozpocznie się w najbliższych dniach, ponieważ wybory w Izraelu zostaną odwołane z powodu wojny.

c) Klęski żywiołowe będą trwać na całym świecie, na tle których będzie szaleć koronawirus, z powodu którego najbardziej ucierpią niesprawiedliwi ludzie i narody.

d) Zbliża się jednak kolejna katastrofa, która powinna nastąpić w atmosferze.

Bardziej szczegółowo o tym wszystkim prawdopodobnie rabin Zissholtz mówi w drugiej części wywiadu, ale Breaking Israel News na razie pracuje nad tłumaczeniem. Tym niemniej jednak, już  można powiedzieć, że świat doszedł do punktu, kiedy proroctwa Chrześcijan, Muzułmanów i Żydów, pod wieloma względami sprzecznymi ze sobą, zbiegają się w jednej linii historycznej.

I w tym samym kierunku zmierza jak by realny świat: w Chinach zaraza, w Syrii przygotowuje się  wielka wojna, w Europie zgromadzono tyle amerykańskich czołgów, ile ludzie nie widzieli od czasu lądowania w Normandii.Również w gospodarce przewidywane jest całkowite załamanie.

Każdy wymieniony epizod z osobna nazywany już jest Końcem Świata – finansowym Armageddonem, Apokalipsą Ochrony Zdrowia i tak dalej.Patrząc na wszystko, co dzieje się na świecie, teraz nawet materialiści rozumieją, że nadeszły Czasy Ostatnie.

Źródło:

CЫН ДЬЯВОЛА УЖЕ В ИЗРАИЛЕ… Раввин: Машиах уже в Израиле, но с ним говорят лишь самые избранные. (ВИДЕО)

https://3rm.info/main/79082-syn-djavola-uzhe-v-izraile-ravvin-mashiah-uzhe-v-izraile-no-s-nim-govorjat-lish-samye-izbrannye-video.html

Tłumaczył  Andrzej Leszczyński

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: