DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Przez następne 20 lat może zniknąć nawet 90% raf koralowych na świecie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez naukowców z Uniwersytetu Hawajskiego w Manoa, do roku 2100  pozostanie niewiele siedlisk koralowców. Wstępne wyniki wskazują, że temperatura powierzchni oceanu i jego kwasowość są najważniejszymi czynnikami w określaniu, czy dane miejsce będzie się nadawało do przetrwania koralowców.

Również cieplejsza woda jest czynnikiem prowadzącym do przeciążenia koralowców, powodując uwalnianie symbiotycznych glonów żyjących w nich. To sprawia, że ​​kolorowe zwykle rafy koralowe stają się blade.

Wybielone koralowce nie są co prawda martwe, ale są one obarczone wyższym ryzykiem obumarcia. Biolodzy próbują powstrzymać zanikanie raf koralowych poprzez przeszczepianie żywych koralowce hodowanych w laboratoriach, ale można odnieść wrażenie, że jest syzyfowa praca.

Zdaniem ekspertów, do końca wieku pozostanie tylko kilka miejsc gdzie w roku roku 2100 będzie można spotkać rafy koralowe. Będą to tylko małe obszary w pobliżu Kalifornii, oraz na Morzu Czerwonym.

zmianynaziemi

 

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: