DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Poseł Jarosław Sachajko otrzymał niepokojący, tajemniczy list.. VIDEO

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_2

Jarosław Sachajko

 

Jarosław Sachajko (ur. 8 października 1971 w Lublinie[1]) – polski polityk, ekonomista i przedsiębiorca, doktor nauk rolniczych, poseł na Sejm VIII i IX kadencji.

Życiorys

Ukończył w 1992 fizjoterapię w Medycznym Studium Zawodowym w Zamościu, a w 1996 studia rolnicze na Akademii Rolniczej w Lublinie. W 1998 uzyskał magisterium z zakresu ekonomii w warszawskiej Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego[2]. W 2010 na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie otrzymał stopień doktora nauk rolniczych na podstawie pracy pt. Ocena produkcyjna, ekonomiczna i energetyczna uprawy ziemniaka oraz pszenżyta jarego w warunkach zróżnicowanej agrotechniki[3]. W 2013 ukończył studia podyplomowe z zakresu wyceny nieruchomości w Warszawskiej Szkole Zarządzania[1].

Pracował jako asystent techniczny na macierzystej uczelni, a także jako asystent w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu. Był analitykiem kryminalnym w Prokuraturze Okręgowej w Zamościu, w 2012 zajął się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej m.in. w branży szkoleniowej[2].

Działacz Ruchu Obywatelskiego na rzecz JOW. W wyborach parlamentarnych w 2015 kandydował do Sejmu w okręgu chełmskim z pierwszego miejsca na liście komitetu wyborczego wyborców Kukiz’15, zorganizowanego przez Pawła Kukiza. Uzyskał mandat posła VIII kadencji, otrzymując 10 722 głosy[4]. W Sejmie został przewodniczącym Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi i członkiem Komisji Zdrowia[1]. W wyborach samorządowych w 2018 kandydował na prezydenta Zamościa, zdobywając 11,29% poparcia i zajmując czwarte miejsce[5]. W wyborach w 2019 bezskutecznie ubiegał się o mandat posła do Parlamentu Europejskiego z listy komitetu Kukiz’15[6].

W wyborach parlamentarnych w 2019 z powodzeniem ubiegał się o poselską reelekcję z listy PSL (w myśl zawartego przez Kukiz’15 porozumienia), otrzymując 10 651 głosów[7]. Po wyborach został wiceprzewodniczącym klubu parlamentarnego Koalicja Polska – PSL – Kukiz’15. Objął również funkcję wiceprzewodniczącego Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi[8].

Poseł Jarosław Sachajko otrzymał niepokojący, tajemniczy list – oto jego TREŚĆ!

Za wikipedia/You Tube

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “Poseł Jarosław Sachajko otrzymał niepokojący, tajemniczy list.. VIDEO

  1. Ja czuje promieniowanie wifi na oczach nawet jak nadajnik jest kilka pieter nizej bol jak skorwysyn ,moj czytnik ebookow nic nie wykryl a moje oczy wykryly jak sie pozniej okazalo szkoda ze w polsce sa takie debile bo dawno mialbym jakas prace dzieki tej zdolnosci

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: