DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Minister obrony Norwegii odpowiada Rosji: Svalbard to nasze terytorium. Nie będzie żadnych rozmów”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Norweskie MSZ odrzuciło oficjalnie rosyjską propozycję dwustronnych rozmów o statusie Svalbardu i odrzuciło oskarżenie Rosji o to, że  nie przestrzega traktatu międzynarodowego dotyczącego archipelagu  rzekomą łamiąc prawa Rosji do prowadzenia tam działalności gospodarczej.

Z kolei norweski minister obrony Frank Bakke-Jensen przypomniał w norweskiej telewizji państwowej, że traktat z 1920 nie stanowi, że Svalbard to norweskie terytorium, a ci, którzy przystąpili do traktatu muszą być przez Norwegię równo traktowani.

Minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow nie ukrywał, że  chce zintensyfikować działalność gospodarczą na Svalbardzie i w ogóle w Arktyce. Moskwa twierdzi przy tym, że Norwegia bezprawnie uniemożliwia prowadzenie Rosji działalności na Svalbardzie na szerszą skalę.

Rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa z kolei oświadczyła na konferencji prasowej, że „Norwegia praktycznie gwałci traktat” w ostatnich latach, szkodząc stosunkom dwustronnym. Dodała, że Rosja nie kwestionuje suwerenności Norwegii na Svalbardzie, ale chce zająć się „konkretnymi wyzwaniami”.

Oprac. MaH, themoscowtimes.comfot. Pixabay License

zrodlo:kresy24

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: