DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Dlaczego strony internetowe głównego nurtu cenzurują i usuwają sekcje komentarzy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_5

Wiadomości, że Google opracowało nowy system sztucznej inteligencji, który „identyfikuje obraźliwe komentarze” w celu ograniczenia „mowy nienawiści”, przypomina nam, dlaczego witryny mediów głównego nurtu cenzurują i usuwają sekcje komentarzy – ponieważ badania wykazują, że mają większy wpływ na opinię czytelnika niż sam artykuł.

Nowe narzędzie Google , Perspektywa, porównuje komentarze pozostawione na stronach z wiadomościami z komentarzami pozostawionymi w Wikipedii i New York Times, które zostały uznane za „toksyczne” przez zespół recenzentów.

Jedynym kryterium podanym dla „toksycznego” komentarza jest to, że powoduje, że ktoś opuści rozmowę. Oczywiście może to obejmować również kogoś, kto przegrał debatę lub który jest po prostu obrażony lub wywołany innym komentarzem.

Mając zaufanie do głównego nurtu mediów, prawdziwym celem cenzury, aw niektórych przypadkach całkowitego usunięcia sekcji komentarzy, jest manipulowanie opinią publiczną.

Jak ujawniła Daily Tech , Popular Science przyznało, że decyzja o wycofaniu się z sekcji komentarzy miała na celu głoszenie „doktryny naukowej” na temat globalnego ocieplenia bez kwestionowania.

Popular Science przyznał, że ich decyzja była oparta na badaniu przeprowadzonym przez Dominique Brossard, profesora komunikacji nauk przyrodniczych na Univ. Wisconsin-Madison, który ukazał się w wydanym w lutym 2013 roku numerze recenzowanego czasopisma Journal of Computer-Mediation Communications .

Badanie wykazało, że „ludzie zareagowali neutralnie, gdy komentarze były wyłączone, ale nawet gdy komentarze były ogólnie pozytywne, ich reakcje nie uległy zauważalnej poprawie. Jednak, gdy opinie czytelników przybrały „mniej obywatelski” ton, gdy ludzie kwestionowali zalety nanotechnologii, postrzeganie samej publikacji przez użytkownika (nie tylko omawiany temat) przybrało zdecydowanie negatywny obrót ”.

Innymi słowy, wiarygodność danego artykułu zależy w dużej mierze od tonu komentarzy pozostawionych w odpowiedzi. Im bardziej negatywny, niegrzeczny i „toksyczny” ton, tym mniej prawdopodobne jest, że czytelnik zaufa artykułowi i publikacji.

Po usunięciu tych „toksycznych” komentarzy czytelnik ma większe zaufanie do CNN, New York Timesa lub kogokolwiek, kto opublikuje artykuł.

Każda technologia opracowana przez Dolinę Krzemową w celu walki z tak zwaną „mową nienawiści” nieuchronnie doprowadzi do liberalizacji.

W ubiegłym roku Facebook był zmuszony przyznać , że ręcznie grał w swój algorytm „trendów”, aby stłumić konserwatywne tematy.

Twitter jest również coraz bardziej rygorystyczny w zakresie kontroli treści, cenzurowania wyników wyszukiwania i uznawania niektórych tweetów za „niskiej jakości” za całkowicie subiektywną definicję. W ostatnich miesiącach Twitter wyrzucił wielu wybitnych konserwatystów.

To wszystko jest częścią wysiłków, aby segregować treści internetowe w gettach w mediach społecznościowych, a następnie cenzurować te treści, o czym ostrzegał Matt Drudge podczas swojego wystąpienia w 2015 roku w Alex Jones Show.

https://www.infowars.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: