TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-2093894 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

Dlaczego strony internetowe głównego nurtu cenzurują i usuwają sekcje komentarzy

The following two tabs change content below.
Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE ! UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛                                     drobnym  datkiem, z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW  Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡    ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Screenshot_5

Wiadomości, że Google opracowało nowy system sztucznej inteligencji, który „identyfikuje obraźliwe komentarze” w celu ograniczenia „mowy nienawiści”, przypomina nam, dlaczego witryny mediów głównego nurtu cenzurują i usuwają sekcje komentarzy – ponieważ badania wykazują, że mają większy wpływ na opinię czytelnika niż sam artykuł.

Nowe narzędzie Google , Perspektywa, porównuje komentarze pozostawione na stronach z wiadomościami z komentarzami pozostawionymi w Wikipedii i New York Times, które zostały uznane za „toksyczne” przez zespół recenzentów.

Jedynym kryterium podanym dla „toksycznego” komentarza jest to, że powoduje, że ktoś opuści rozmowę. Oczywiście może to obejmować również kogoś, kto przegrał debatę lub który jest po prostu obrażony lub wywołany innym komentarzem.

Mając zaufanie do głównego nurtu mediów, prawdziwym celem cenzury, aw niektórych przypadkach całkowitego usunięcia sekcji komentarzy, jest manipulowanie opinią publiczną.

Jak ujawniła Daily Tech , Popular Science przyznało, że decyzja o wycofaniu się z sekcji komentarzy miała na celu głoszenie „doktryny naukowej” na temat globalnego ocieplenia bez kwestionowania.

Popular Science przyznał, że ich decyzja była oparta na badaniu przeprowadzonym przez Dominique Brossard, profesora komunikacji nauk przyrodniczych na Univ. Wisconsin-Madison, który ukazał się w wydanym w lutym 2013 roku numerze recenzowanego czasopisma Journal of Computer-Mediation Communications .

Badanie wykazało, że „ludzie zareagowali neutralnie, gdy komentarze były wyłączone, ale nawet gdy komentarze były ogólnie pozytywne, ich reakcje nie uległy zauważalnej poprawie. Jednak, gdy opinie czytelników przybrały „mniej obywatelski” ton, gdy ludzie kwestionowali zalety nanotechnologii, postrzeganie samej publikacji przez użytkownika (nie tylko omawiany temat) przybrało zdecydowanie negatywny obrót ”.

Innymi słowy, wiarygodność danego artykułu zależy w dużej mierze od tonu komentarzy pozostawionych w odpowiedzi. Im bardziej negatywny, niegrzeczny i „toksyczny” ton, tym mniej prawdopodobne jest, że czytelnik zaufa artykułowi i publikacji.

Po usunięciu tych „toksycznych” komentarzy czytelnik ma większe zaufanie do CNN, New York Timesa lub kogokolwiek, kto opublikuje artykuł.

Każda technologia opracowana przez Dolinę Krzemową w celu walki z tak zwaną „mową nienawiści” nieuchronnie doprowadzi do liberalizacji.

W ubiegłym roku Facebook był zmuszony przyznać , że ręcznie grał w swój algorytm „trendów”, aby stłumić konserwatywne tematy.

Twitter jest również coraz bardziej rygorystyczny w zakresie kontroli treści, cenzurowania wyników wyszukiwania i uznawania niektórych tweetów za „niskiej jakości” za całkowicie subiektywną definicję. W ostatnich miesiącach Twitter wyrzucił wielu wybitnych konserwatystów.

To wszystko jest częścią wysiłków, aby segregować treści internetowe w gettach w mediach społecznościowych, a następnie cenzurować te treści, o czym ostrzegał Matt Drudge podczas swojego wystąpienia w 2015 roku w Alex Jones Show.

https://www.infowars.com/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: