DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Chorzy na raka to sprawy nie mające znaczenia? Wypowiedź ojca może poważnie zaszkodzić Dudzie VIDEO

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Andrzej Duda ma nowe zmartwienie. Jego ojciec w wywiadzie radiowym powiedział, że środkowy palec Lichockiej to sprawa, która nie ma większego znaczenia. Nie mógł wyrządzić gorszej przysługi synowi. Fak Lichockiej oburzył całe polskie społeczeństwo, odebranie pieniędzy chorym na raka i przekazanie ich na propagandę partyjną jest skandalem, jakiego nie było w historii Polski.

„Naprawdę są to sprawy dziesięciorzędne” – powiedział Duda, bagatelizując gest Lichockiej.

Nie mógł chyba gorzej trafić ze swoją oceną. W czasie, gdy cała Polska oburza się na gest Lichockiej i decyzję Kaczyńskiego, ojciec prezydenta zdaje się tolerować, że posłanka PiS wykonała wulgarny, obraźliwy gest.

„Ludzie, i my się dziwimy czemu Duda jest jaki jest. Matka zbierająca podpisy poparcia w czasie zajęć ze studentami. Ojciec, który nie widzi problemu moralnego w wulgarnym geście posłanki PiS drwiacej z życia chorych na raka. Takie oto wzorce „uczciwości” zostały wpojone Andzejkowi” – skomentował to jeden z internautów.

W czasie kampanii wyborczej takie słowa potrafią zniweczyć szanse kandydata. I Andrzej Duda powinien mieć świadomość, że kolejne punkty procentowe uciekają bardzo szybko.

MF @Rozmowa_RMF

🎥prof. Jan w o wulgarnym geście @JoannaLichocka: To są sprawy dziesięciorzędne @RMF24pl

Za You Tube

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: