NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7336 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
REJESTRACYJNY PORTAL SZCZEPIONKOWY SPARALIŻOWANY
RAPORT NIK W SPRAWIE WYBORÓW - MORAWIECKI I PIS !! NIEWINNI !! PRZED PROKURATOREM STANIE SZEF POCZTY POLSKIEJ I SZEF WYTWÓRNI PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH :-)
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

APOSTOŁKA ANTYCHRYSTA przybędzie do Polski

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Vassula Ryden – prawosławna mistyczka – przybędzie do Polski by głosić nowinę nadejście nowego Kościoła Antychrysta. Gościła już na audiencjach u  wszystkich “patriarchów” prawiesławnych.  W Grecji jedynie Prawdziwie Prawosławna Cerkiew przed nią ostrzega.

Poniżej przedstawiamy fragmenty artykułu promującego jej przesłanie, a opublikowanego na rzymsko-katolickim portalu misyjne.pl :

Vassula jest prawosławną Greczynką, ale przed 1985 r. nie uczestniczyła w życiu sakramentalnym, nie chodziła od wielu lat do cerkwi (poza ślubami znajomych czy chrztami jej synów). (…) Od 1985 roku Vassula Ryden zaczęła zapisywać orędzia, które – jak twierdzi – otrzymuje od Chrystusa, Matki Bożej i Anioła Stróża. Ich treścią jest [między innymi] … zjednoczenie Kościołów, zapowiedź bliskiego powrotu Jezusa i nadejście „drugiej Pięćdziesiątnicy”, co po gruntowej lekturze orędzi należy interpretować nie jako paruzję, lecz jako duchowe przebudzenie świata w mocy Ducha Świętego i nastanie nowej epoki łaski Bożej i … zapowiadających epokę pokoju. Szczególną rolę mają w tym odegrać Rosja i cały „Dom na Wschodzie” (Kościół prawosławny) po nawiązaniu jedności z „Piotrem” (papieżem) i „Domem na Zachodzie” (Kościół katolicki) oraz nurt przebudzenia charyzmatycznego, który jest niczym innym, jak tylko wiernością Duchowi Świętemu działającemu w Kościele. W tym planie duchowego przebudzenia ludzkości mają też swoje poczytne miejsce bracia protestanci, będący częścią Mistycznego Ciała Chrystusowego.

Oto przykładowe fragmenty orędzi:

„Ja nigdy nie chciałem, by Moje Ciało [Kościół] było podzielone, to wy Mnie rozdarliście! Wy zadecydowaliście o Moim Ciele! Wy doprowadziliście Mnie do paraliżu… Prawosławni!  Katolicy! Protestanci! Należycie do Mnie wszyscy! Wszyscy jesteście JEDNO w Moich Oczach. Ja nie robię żadnej różnicy. Mój Kościół to Moje Królestwo na ziemi, a Eucharystia jest życiem  Mojego Kościoła, tego Kościoła, który ja Sam wam dałem. Pozostawiłem wam jeden Kościół. Gdy tylko odszedłem, gdy ledwie się odwróciłem, aby odejść do Ojca, spustoszyliście Mój Dom! Zrównaliście Go z ziemią! A Moje stado błądzi to w lewo to w prawo. Jak długo jeszcze mam pić Kielich waszego podziału, kielich smutku i zniszczenia?”.

„Narysuj trzy żelazne pręty, zakończone główką. Przedstawiają one chrześcijan Kościoła rzymskokatolickiego, prawosławnych i protestantów. Pragnę, aby się ugięli i zjednoczyli. Ale te żelazne pręty są wciąż sztywne i nie mogą się same zgiąć. Będę więc musiał przyjść z Moim Ogniem i zstąpić na nie z mocą Mego Płomienia. Staną się giętkie, aby się zgiąć i stopić w jeden solidny pręt, a Moja Chwała napełni całą ziemię”.

„Moim żarliwym pragnieniem jest to, by spotkał się Zachód ze Wschodem. Potrzeba Mi  połączenia się tych dwóch filarów Mojego Kościoła i wzmocnienia Go. Mój Kościół – wspierający się tylko na jednej kolumnie – nie może pozostać niewzruszony. Są dwie Siostry, które kocha Moja Dusza i w nich się raduje, choć otoczone są tłumem braci, którzy nie chcą słuchać. Módlcie się, Moi umiłowani, za Mojego Piotra; módlcie się za Patriarchę; módlcie się  za wszystkich Moich kapłanów…”.

Jednym z głównych elementów przesłania Vassuli Ryden jest wołanie o jedność Kościoła Chrystusowego „pod laską pasterską Piotra”. Dla naszej prawosławnej mistyczki papież jest biskupem na Stolicy Piotrowej ustanowionej przez samego Chrystusa. W licznych orędziach możemy znaleźć wezwanie do szacunku, miłości i posłuszeństwa wobec biskupa Rzymu.  Dlatego też krytyka papieża i bunt wobec niego wewnątrz Kościoła, brak posłuszeństwa biskupowi Rzymu ze strony niektórych kapłanów, biskupów i kardynałów są ostro piętnowane jako działanie zwodziciela i zdrada wobec samego Chrystusa.

(…) Grecka mistyczka stwierdziła, że krytyczne słowa Jezusa z orędzi skierowane do buntowników sprzeciwiających się papieżowi Janowi Pawłowi II odnoszą się również do przeciwników papieża Franciszka: „Bądźcie posłuszni Mojemu papieżowi bez względu na to, co nadejdzie. Pozostańcie mu wierni, a Ja udzielę wam łask i sił, których będziecie potrzebować. Przynaglam was, abyście byli mu wierni i trzymali się z daleka od każdego, kto buntuje się przeciwko niemu. Przede wszystkim nie słuchajcie nikogo, kto go odrzuca. …

Jest przyjmowana przez biskupów i kapłanów katolickich, prawosławnych i anglikańskich, pastorów, rabinów, imamów, muftich i mnichów buddyjskich.  Przemawiała również na zgromadzeniu Światowej Rady Kościołów.

za: https://misyjne.pl/grecka-mistyczka-juz-niedlugo-w-polsce-kim-jest-vassula-ryden/

Posłowie redakcji PK:

Wierzę w … JEDEN Święty Powszechny i Apostolski Kościół …

… jeśli ktoś wam powie: “Oto tu jest Chrystus”, “Oto tam”, nie wierzcie. Podniosą się bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy … ku zwiedzeniu, jeżeli to możliwe nawet wybranych. Mk 13,21n

Za: (strona rekomendowana) http://prawoslawnikatolicy.pl/apostol-antychrysta-przybedzie-do-polski/

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

2 thoughts on “APOSTOŁKA ANTYCHRYSTA przybędzie do Polski

  1. ehh,już są czasy ostateczne,żyjemy w 6 pieczęci ,mamy teraz czas łaski i póki co najszybciej się nawracajmy , oglądałem na history 2 coś ciekawego , otóż fajnie zatytułowane witamy w świecie spisków – antychryst ? gdyby ktoś oglądał niech nagra całość , tak samo był film chyba na history , też późno i dobrze opisywał antychrysta i było dwóch mężczyzn ,którzy tam nagrywaja ,że trąby itd , też bardzo ciekawe

  2. Wskazując, wytykając „ich” palcem, czy twój kielich jest pusty?, nie ma w nim ani kropli krwi?.”„Ja nigdy nie chciałem, by Moje Ciało [Kościół] było podzielone, to wy Mnie rozdarliście!” [duch święty], człowiek bez wody, umiera. [kościół], jest, słowem, myślą, miłosierdziem, wiarą, nadzieją, mądrością, wszechwiedzą. [kościół], to nie miejsce, które można zburzyć, by nie ostał się kamień na kamieniu. twój [kościół], jest na ziemi więc. A nie, w duchu świętym, którego nie da się zburzyć.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: