DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Zabiją agenta Tomka przed wyborami jak „Cygana” Kosteckiego? Żona Kaczmarka błaga o pomoc

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Seryjny samobójca wraca?

Katarzyna Kaczmarek, żona agenta Tomka prosi o pomoc. Kobieta obawia się, że jej męża zabiją w celi.

Agent Tomek został aresztowany po tym, gdy ujawnił, iż CBA i jego zwierzchnicy kazali pisać fikcyjne notatki służbowe, które stawały się dowodami w śledztwach.

– Żeby podczas kampanii wyborczej Tomasz nie ujawniał kolejnych, kompromitujących obecną władzę faktów, postanowiono go uciszyć aresztem. (…) Powiem wprost: boję się, że go zabiją, że zostanie w celi zamordowany – powiedziała przerażona kobieta dziennikowi „Fakt”.

W podobnych okolicznościach zabity został Dawid „Cygan” Kostecki, który ujawnił kulisy afery podkarpackiej. To właśnie w jednym z burdeli braci R. z nieletnią prostytutką miał zostać nagrany były już marszałek Sejmu.

O sprawie zaalarmował inny funkcjonariusz CBA. Po wyjściu sprawy na jaw rzecznik CBA został nagrany, gdy oferował dziennikarzom materiały kompromitujące byłego funkcjonariusza, z którego próbowano zrobić wariata.

Źródło: Fakt

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: