DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Szefowa sztabu Dudy i jej związki z kastą? Rodzina ze strony matki sędziowie, ze strony ojca adwokaci

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Andrzej Duda mógł popełnić poważny błąd, mianując szefową sztabu Jolantę Turczynowicz-Kieryłło. Okazuje się, że w rodzinie jej matki było wielu sędziów a w rodzinie ojca adwokatów – informuje RMF FM. To może mocno nie spodobać się w środowisku PiS, które ostro atakuje sędziów wywodzących się z okresu komuny.

Początek kampanii prezydenckiej nie jest więc zbyt szczęśliwy dla Andrzeja Dudy. Złośliwości i przytyków wobec Turczynowicz-Kieryłło nie szczędzą jej nawet najbliżsi współpracownicy ze sztabu. Według osób znających temat, panuje tam bardzo napięta atmosfera a pogłębiają ją dodatkowo olbrzymie protesty społeczne w czasie wizyt Dudy w terenie. To już nie spotkania z własnymi działaczami, ale spotkanie oko w oko ze społeczeństwem.

W sieci pojawiły się pierwsze filmy, na których widać, że przeciwników Dudy jest bardzo dużo a hasła o tym, by władza przestała kraść czy gest Lichockiej na tle autobusu kampanijnego wyglądają fatalnie.

źródło: Twitter / RMF FM

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: