DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Niemoralna propozycja!!. Trump chciał przekupić Assange’a w sprawie Russiagate!!”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Prawnik Juliana Assange poinformował media, że założyciel  powie sędziemu podczas przesłuchania, że administracja prezydenta  Donalda Trumpa zaoferowała mu ułaskawienie w zamian za publiczne oświadczenie, że  nie była zaangażowana w wyciek e- maili z Partii Demokratycznej.


Assange, który został aresztowany w zeszłym roku w Londynie na wniosek Stanów Zjednoczonych pod zarzutem szpiegostwa z 2010 roku, próbuje obronić się przed ekstradycję. Sąd rozpatrzy jego sprawę w przyszłym tygodniu. Podczas wstępnego przesłuchania w dniu 19 lutego prawnik Assange’a, Edward Fitzgerald, powiedział, że w 2017 roku były kongresmen USA Dana Rohrabacher (Republikańska-Kalifornia) odwiedziła Assange w ambasadzie Ekwadoru w Londynie, gdzie ukrywał się w obawie przed aresztowaniem. Rohrabacher miał powiedzieć, że działa zgodnie z instrukcją Trumpa, i że Stany Zjednoczone byłyby skłonne ułaskawić Assange’a lub zaoferować inny sposób uwolnienia go, gdyby powiedział, że Rosja nie była zaangażowana w wycieki z DNC.

W 2016 roku, gdy Trump i Hillary Clinton walczyli o prezydenturę USA, WikiLeaks opublikowała tysiące zawstydzających e-mail z DNC. Specjalny prokurator USA Robert Mueller, który badał rosyjskie wpływy na wybory 2016 roku ustalił, że członkowie rosyjskiego wywiadu wojskowego, znanego jako GRU, włamali się na serwer DNC w ramach większej kampanii Kremla, aby siać niezgodę i wspierać Trumpa. Rosyjskie wtrącanie się w wybory rzuciło cień na zwycięstwo Trumpa i prześladuje go przez całą kadencję, nawet po tym, jak Mueller zakończył dochodzenie w marcu 2019 roku nie znajdując dowodów na współprace Trumpa z Kremlem.

Assange, często uważany za narzędzie Kremla, „pożytecznego idiotę”, ponieważ jego WikiLeaks nigdy nie opublikował szkodliwych informacji o Putinie lub jego rządzie, zaprzeczył, że Rosja była źródłem e-maili DNC.

zrodlo:kresy24

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: