DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Ewakuowani z Chin Ukraińcy mieli przejść kwarantannę na obecność koronawirusa w czterech utajnionych miejscach. Zmiana decyzji”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ewakuowani z chińskiego miasta Wuhan Ukraińcy mieli przejść kwarantannę w kilku miejscach, które jednak utajniono z powodu gwałtownej reakcji opinii publicznej. Poinformował o tym wczoraj wiceminister zdrowia Dmytro .

„Są cztery lokalizacje. Ze względu na nieprzewidziane reakcje wśród Ukraińców nie zostaną one ujawnione. Wszystkie cztery instytucje są gotowe na przyjęcie obywateli i obcokrajowców. Dlatego nie trzeba panikować” – powiedział.

Według niego miejsca obserwacji ewakuowanych z Chin są zaopatrzone w niezbędne leki i sprzęt. „W pobliżu miejsc wyznaczonych do obserwacji ewakuowanych z Wuhan znajdują się szpitale zakaźne. Jeśli chodzi o leczenie, będzie ono objawowe, a szpitale te są wyposażone we wszelką niezbędną aparaturę, urządzenia i leki. W razie potrzeby do miejsc obserwacji zostanie wysłany dodatkowy personel medyczny” – wyjaśnił.

Dodał, że cudzoziemcy ewakuowani wraz z Ukraińcami będą również w miejscach obserwacji. To samo dotyczy pracowników służby zdrowia uczestniczących w lotniczej ewakuacji z Chin.

Dzisiaj zmieniono decyzję i – jak poinformowało Ministerstwo Spraw Wewnętrznych – obywatele Ukrainy i cudzoziemcy ewakuowani z Chin zostaną umieszczeni w centrum medycznym Gwardii Narodowej „Nowe Sanżary” w obwodzie połtawskim.

„Transport specjalny Państwowej Służby Sytuacji Nadzwyczajnych Ukrainy pod ochroną policji dostarczy ewakuowanych zostanie dostarczony do centrum medycznego Gwardii Narodowej Ukrainy „Nowe Sanżary” w obwodzie połtawskim” – czytamy w komunikacie.

Będą tam przebywać na dwutygodniowej kwarantannie. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych podkreśliło, że osoby, które będą przeszkadzały w umieszczeniu ewakuowanych w tym zakładzie lub naruszą reżim ich obserwacji zostaną zatrzymane przez Policję Państwową i Gwardię Narodową. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych stwierdziło też, że nie ma zagrożeń dla zdrowia obywateli, i że wraz z Ministerstwem Zdrowia podejmowane są aktywne działania zapobiegawcze.

Po ogłoszeniu decyzji o przeprowadzeniu kwarantanny ewakuowanych w placówce zdrowotnej w obwodzie połtawskim w jej okolicy doszło do protestów.  Wjazd do wsi Nowe Sanżary zablokowali okoliczni kierowcy. Doszło też do przepychanek okolicznych mieszkańców z policją.

fot. https://comments.ua/

zrodlo:kresy24

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: