DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Ataki na bary w Hanau. Napastnik zastrzelił 9 osób”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Mężczyzna, który prawdopodobnie zamordował w Hanau dziewięć osób, został dzisiaj rano znaleziony martwy w swoim mieszkaniu. ‚Napastnik działał z pobudek radykalnie prawicowych’ – wynika z ustaleń dziennika ‚Bild’.

Niemcy: Ataki na bary w Hanau. Napastnik zastrzelił 9 osób„Morderca działał z pobudek radykalnie prawicowych”. (Fot. Getty Images)

„Prawdopodobny sprawca został znaleziony martwy w swoim domu w Hanau. Specjalne oddziały interwencyjne policji odkryły tam też inne ciało. Dochodzenie jest w toku. Obecnie nic nie wskazuje na to, że są inni sprawcy” – napisała policja na Twitterze. Wszystko wskazuje na to, że zamachowiec popełnił samobójstwo.

Z ustaleń dziennika „Bild” wynika, że był on obywatelem Niemiec i miał pozwolenie na broń myśliwską. W samochodzie mężczyzny znaleziono amunicję.

Według policji, do pierwszego ataku na bar z fajkami wodnymi w śródmieściu Hanau doszło wczoraj ok. godz. 22:00 czasu lokalnego. Do baru wtargnął zamachowiec i zastrzelił z pistoletu trzy osoby.

Znalezione obrazy dla zapytania: atak na bar w hanou zdjecia

Drugi atak miał miejsce kilkanaście minut później, w podobnym barze oddalonym o 2,5 km, w dzielnicy Kesselstadt. Tutaj napastnik zastrzelił pięć osób, a pięć ranił. Jedna z nich zmarła w szpitalu.

„Morderca działał z pobudek radykalnie prawicowych” – wynika z ustaleń dziennika „Bild”. Zostawił on list i nagranie wideo, w których przyznaje się do winy.

Znalezione obrazy dla zapytania: atak na bar w hanou zdjecia

Policja nie upubliczniła treści listu i nagrania, ale z informacji, do których dotarł tabloid, wynika, że morderca, Tobias R., prezentuje w nich „poglądy, z których wiele ma charakter skrajnie prawicowy”.

Znalezione obrazy dla zapytania: atak na bar w hanou zdjecia

Hanau położone jest ok. 20 kilometrów na wschód od Frankfurtu nad Menem i ma prawie 100 tys. mieszkańców.

zrodlo:londynek

zdjecia z internetu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: