DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Wirolog, który odwiedził Wuhan mówi, że sytuacja wymknęła się spod kontroli – FOTO, VIDEO !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Czołowy wirusolog, który był zaangażowany w program zwalczania SARS, powiedział, że odwiedził Wuhan w Chinach i uważa, że ​​koronawirus jest kompletnie „poza kontrolą”.

Dr Guan, dyrektor State Key Laboratory of Emerging Infection Diseases na Uniwersytecie w Hong Kongu, powiedział gazecie Globe and Mail: „Widziałem wiele ale nigdy się nie bałem, a tym razem jestem przerażony.”

Screenshot_1

Guan ostrzegł również, że skala infekcji może być „10 razy wyższa niż SARS” i wyjechał z Wuhan w obawie, że „sytuacja epidemii wymknęła się spod kontroli”.

Lekarz ostrzegł, że środki kwarantanny nałożone przez władze mogą nie pójść wystarczająco daleko.

Kiedy ci ludzie wrócili do swoich rodzinnych miast, zabrali wirusa do wszystkich części kraju.” powiedział.

Wczoraj pokazaliśmy materiał wideo z Wuhan, który pokazał jak jedna z ofiar wirusa upadała na ulicę.

 

Odnotowano wirusa w Chinach, a kolejne potwierdzono w Tajlandii, Stanach Zjednoczonych, Tajwanie, Korei Południowej, Japonii, Wietnamie i Singapurze.

Do tej pory wirus zabił, głównie starszych ludzi z istniejącymi chorobami.

Jak podkreśliliśmy wczoraj, w Wuhan znajduje się laboratorium biologiczne z 4 poziomem bezpieczeństwa,  które bada „najbardziej niebezpieczne patogeny na świecie”, co prowadzi do spekulacji, czy wirus nie został przypadkowo uwolniony do środowiska.

Jednak urzędnicy twierdzą, że przyczyną wybuchu był nielegalny targ zwierząt w Wuhan, który sprzedawał nietoperze i węże.

Opublikowano materiał filmowy przedstawiający Chińczyków jedzących zupę z nietoperzy.

Podobno w Wuhan zupa nietoperzowa to lokalny przysmak.

prisonplanet

Chińskie laboratorium zajmujące się badaniem najbardziej niebezpiecznych patogenów na świecie ma siedzibę w Wuhan

Laboratorium na poziomie 4 bezpieczeństwa biologicznego, które bada „najniebezpieczniejsze patogeny na świecie”, ma siedzibę w Wuhan, epicentrum wybuchu koronawirusa w Chinach, co powoduje, że niektórzy twierdzą, że wirus mógł przypadkowo uciec z laboratorium.

W artykule z 2017 r. Nature donosi o Instytucie Badań Medycznych na Uniwersytecie Wuhan, w którym mieści się laboratorium bezpieczeństwa biologicznego poziomu 4 (BSL-4), którego utworzenie kosztowało 300 mln juanów (44 mln USD).

Celem laboratorium było zaplanowanie badania „patogenu wywołującego SARS”, co skłoniło Nature do przytoczenia obaw związanych z zapobieganiem ucieczce wirusów z laboratorium.

„Wirus SARS kilkakrotnie uciekł z obiektów wysokiego poziomu w Pekinie”, zauważa artykuł, odwołując się do Richarda Ebrighta, biologa molekularnego z Rutgers University.

Zero Hedge zakwestionował, czy laboratorium w Wuhan może być „chińską wersją Umbrella Corp”, odniesieniem do firmy farmaceutycznej we wszechświecie Resident Evil, która potajemnie opracowała broń biologiczną.

Home

Screenshot_2

https://www.google.com/maps/place/Wuhan+Institute+of+Virology,+CAS/@30.539191,114.350854,5409m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x0:0x772a6a3b563568b8!8m2!3d30.5391907!4d114.3508537?hl=en
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: