DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Oto, w jaki sposób marksizm kulturowy niszczy amerykańskie instytucje: najpierw tworzą skandale seksualne, a następnie bankrutują organizację”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

US Boy Scouts składa wniosek o bankructwo po skandalu z wykorzystaniem seksualnymAFP

Waszyngton (AFP) – harcerze Ameryki złożyli we wtorek wniosek o ogłoszenie bankructwa, a jego celem było zagwarantowanie wypłaty odszkodowania dla ofiar wykorzystywania seksualnego.

Organizacja została oskarżona o ukrywanie pokoleń nadużyć wobec tysięcy młodych członków i nie uczynienie wystarczająco dużo, aby wykorzenić pedofilów, wykorzystując ruch młodzieżowy do żerowania na nieletnich w swojej 110-letniej historii.

Postępowanie upadłościowe pomoże skautom w „sprawiedliwym zrekompensowaniu” ofiarom poprzez ustanowienie zaufania ofiar i pozwoli organizacji kontynuować działalność na poziomie lokalnym, oświadczyła grupa.

„BSA bardzo troszczy się o wszystkie ofiary znęcania się i szczerze przeprasza każdego, kto został poszkodowany podczas pobytu w harcerstwie”, powiedział dyrektor Roger Mosby w oświadczeniu.

Według szacunków sądowych złożonych we wtorek organizacja szacuje zobowiązania do 1 miliarda dolarów.

Krajowa rada skautów i powiązane z nią lokalne rady posiadają razem prawie 5 miliardów dolarów aktywów, wynika z raportu Wall Street Journal z zeszłego miesiąca.

Ponad 12 000 członków skautów było molestowanych seksualnie w organizacji od 1944 r., Powiedział prawnik ofiary Jeff Anderson w zeszłym roku.

Powiedział także, że akta prowadzone przez skautów zawierają ponad 7800 domniemanych sprawców wykorzystywania seksualnego.

Istnienie tej dokumentacji – znanej jako „zboczeniec” i wymieniającej harcerstwa lub dowódców oddziałów oskarżonych o wykorzystywanie seksualne – zostało po raz pierwszy ujawnione w sprawie sądowej w 2012 r.

W momencie, gdy organizacja przyznała, że jej reakcja na skandal była „po prostu niewystarczająca, nieodpowiednia lub zła”, powiedziała, że zmieniła procedury ochrony członków.

„BSA ma dziś jedne z najsolidniejszych, opartych na wiedzy polityk ochrony młodzieży w każdej organizacji służącej młodzieży, w tym obowiązkowe szkolenia z ochrony młodzieży i kontrole przeszłości wszystkich wolontariuszy i personelu”, powiedziała organizacja we wtorek.

Organizacja, założona w 1910 r., Boy Scouts of America ma około 2,2 miliona członków w wieku od 5 do 21 lat, podała organizacja.

Sprawy sądowe przeciwko grupie wzrosły w ostatnich latach, po części dzięki stanowym zmianom legislacyjnym, które zwiększyły przedawnienie w przypadku przypadków wykorzystywania seksualnego nieletnich.

zrodlo:stateofthenation

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: