DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Zdjęcie hajlującego Berkowicza w sieci. Poseł Konfederacji twierdzi, że to były „żarty z polskich faszystów”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Ręka uniesiona w geście hajlowania – fotografia z tak pozującym Konradem Berkowiczem znalazła się na fanpage’u grupy anyfaszystowskiej. Polityk twierdził, że jego gest był formą „żartu z polskich faszystów”.

W ostatnim czasie w mediach społecznościowych pojawiła się fotografia, na której młody Konrad Berkowicz, dzisiaj poseł na Sejm z ramienia Konfederacji, unosi rękę w geście powszechnie rozpoznawanym jako hitlerowskie pozdrowienie. Na zdjęciu jest w otoczeniu młodych mężczyzn, z których kilku podnosi prawe ręce w tym samych charakterystycznym geście. Fotografia obiegła antyfaszystowskie grupy w mediach społecznościowych.

Screenshot_8

Zdjęcie salutującego Konrada Berkowicza (z prawej, na bliższym planie) , które obiegło internet (idzpodprad.pl)

Skontaktowaliśmy się z Konradem Berkowiczem. Potwierdził, że to on jest na zdjęciu i unosi prawą rękę. Twierdzi jednak, że nie wykonywał gestu hitlerowskiego pozdrowienia. – Organizowaliśmy zjazd liberalnej młodzieżówki, podczas której robiliśmy sobie żarty z polskich faszystów – tłumaczy „Wyborczej” okoliczności powstania fotografii.

Berkowicz twierdzi, że nie pamięta, gdzie ani kiedy dokładnie odbywał się wspomniany zjazd. Stwierdził jedynie, że było to „bardzo dawno temu”.

W internecie pojawiła się także informacja, że obok niego na fotografii znajduje się również Dobromir Sośnierz (Konfederacja), jednak wiceprezes partii Wolność (dawniej KORWiN) odparł, że nie jest tego pewien. Ten z kolei potwierdził, że rzeczywiście takie zdjęcie zostało zrobione podczas zjazdu młodzieżówki wolnościowej, a hajlowanie „miało charakter prześmiewczy”.

– Nie pamiętam dokładnie kontekstu, w jakim wykonaliśmy ten gest, jednak na pewno miał on formę żartu. Wiadomo, że nikt z nas nie poczuwa się do jakiejkolwiek wspólnoty ideowej z niemieckimi socjalistami narodowymi, o czym zaświadcza również fakt, że był tam z nami dr Marcin Chmielowski, autor naukowych opracowań myśli wolnościowej – mówił Sośnierz.

Wspomniany dr Chmielowski jest dziś członkiem Klubu Jagiellońskiego, filozofem i politologiem.

https://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,25408718,zarty-z-polskich-faszystow-zdjecie-hajlujacego-berkowicza.html

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: