DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Rosja niszczy turecką broń i pojazdy w Syrii”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Rosyjskie bombowce zniszczyły tureckie pojazdy pancerne i broń w Syrii
Zespół redakcyjny
DAMASCUS, (BM) – rosyjskie bombowce zniszczyły tureckie czołgi, 18 instalacji MLRS i około 50 transporterów opancerzonych, dowiedział się BulgarianMilitary.com, powołując się na publikację agencji prasowej Aviapro.

Syria mapa

Naruszenie przez Erdogana umów z Moskwą spowodowało ogromne straty dla Turcji w Syrii. Od początku ubiegłego tygodnia żołnierze tureccy i proroci tureccy terroryści stracili prawie sto jednostek pojazdów opancerzonych nielegalnie przetransportowanych do Syrii, a to nie Syria, ale rosyjskie lotnictwo wojskowe miażdży wroga.

Według argumentów lokalnych i zagranicznych agencji prasowych, Turcja straciła dziś co najmniej 23 czołgi w Syrii (w tym 4 czołgi Leopard – ok. Wyd.), Około 50 przewoźników i pojazdów opancerzonych, 18 instalacji MLRS, ponad 20 wojskowych ciężarówki i 2 magazyny z bronią i amunicją.

Ataki na rosyjskie samoloty wojskowe były przeprowadzane głównie na największych zasobach sprzętu, a często pojazdy opancerzone były niszczone natychmiast po przekroczeniu granicy turecko-syryjskiej.

Straty wśród bojowników, którzy już otrzymali tureckie czołgi i transportery opancerzone, nie są wcale mniej imponujące – około 300 terrorystów zginęło dopiero, gdy uderzyli w konwoje i lokalizacje sił wroga.

Według argumentów wielu źródeł Rosja aktywnie utrzymuje kontakty ze stroną turecką, a gdy tylko Ankara oświadczy, że nie wie nic o nielegalnym przekraczaniu granicy syryjskiej, atakuje się kolumny i konwoje.

zrodlo:stateofthenation

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: