DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Podatek cukrowy. Amerykańskie lobby do ostatka walczyło o Coca-Colę i Pepsi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W czwartek z minister rozwoju Jadwigą Emilewicz spotkał się sekretarz handlu Stanów Zjednoczonych Wilbur Ross. Lobbyści do ostatniej chwili walczyli o ochronę swoich firm przed podatkiem cukrowym.

Amerykanie interweniują w sprawie podatku cukrowego.

(East News)

Amerykanie interweniują w sprawie podatku cukrowego. (Fot: UIG Travel and Satelite)

Polski rząd lubi się chwalić spotkaniami i rozmowami z przedstawicielami amerykańskiej administracji czy biznesu. Nie tym razem. Jak opisuje „Gazeta Wyborcza”, w czwartek minister rozwoju Jadwiga Emilewicz spotkała się z politykiem wysokiego szczebla, sekretarzem handlu Wilburem Rossem.

Informacje na ten temat pojawiły się wyłącznie w zdawkowej formie na Twitterze amerykańskiej ambasady w Polsce. Temat spotkania? Oficjalnie: relacje gospodarcze oraz udział Polski w pracach G20.

Ross poruszał jednak inny ważny temat, tzw. podatek cukrowy. Chodzi tutaj o interesy amerykańskich spółek, takich jak Coca-cola czy PepsiCo. To w nie, oprócz polskiego Maspexu, przede wszystkim uderzy nowa danina. Po wejściu w życie podatku cukrowego – argumentuje branża – napoje słodzone mają podrożeć przynajmniej o połowę, a najtańsze marki – nawet o 100 proc.

Poseł i lider partii „Razem” Adrian Zandberg nie omieszkał wytknąć tego spotkania podczas piątkowego posiedzenia Sejmu, tuż przed tym, gdy posłowie zagłosowali za opłatą.

US Embassy Warsaw

@USEmbassyWarsaw

U.S. Commerce @SecretaryRoss and Minister @JEmilewicz met today and renewed their commitment to boosting trade cooperation and increasing commercial ties between the U.S. and Poland.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: